Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina klases bezmaksas ekskursijā

Ventspils zinātnes centrs VIZIUM izsludina pieteikšanos uz 9 mācību programmām skolēniem un pedagogiem, lai pilnveidotu skolēnu zināšanas par STEM jomu un pedagogu zināšanas, prasmes un kompetences STEM izglītības jomā un mācīšanas metodikā. Dalība nodarbībās būs bez maksas, tāpat klasēm tiks kompensēti arī ceļa izdevumi.

Nodarbībās ir pielāgotas 4 vecuma grupām: pirmsskola, sākumskola, pamatskola, vidusskola un 1 kompetenču pilnveides programma pedagogiem. Katra mācību programma ir sasaistīta ar VIZIUM zinātnes centrā redzamo ekspozīciju tā, lai mācību programmas ietvaros veiktu interaktīvas un praktiskas aktivitātes, kas ļaus realitātē izmēģināt un redzēt skolā un citur teorētiski apgūtu materiālu vai dzirdētu informāciju. Papildus mācību programmas ir sasaistītas ar Skola2030 mācību saturu, līdz ar to pielīdzināmas mācību stundām un padziļināti izglīto par noteiktām tēmām.

Decembrī un janvārī skolēniem no visas Latvijas ir iespēja apgūt mācību programmas: “Robotika pirmsskolai”, “Būvē pats”, “Mehānismi”, “Kustība”, “Matemātika ikdienā”, “Ķermenis un fiziskā slodze”, “Datu analīze”, “Debates: dabaszinību mācīšanas stratēģija”, kur katra programma ilgst 4 akadēmiskās stundas. Savukārt pedagogiem iespējams pieteikties programmai “Virtuālās spēliskošanas metodes ieviešana izglītības procesā”, kuras  ilgums ir 6 akadēmiskās stundas (4 akadēmiskās stundas klātienē un 2 stundas patstāvīgs darbs). Ar detalizētu nodarbību aprakstu iespējams iepazīties ŠEIT.

Lai nodrošinātu vienlīdzīgu pieeju visiem Latvijas izglītojošo iestāžu skolēniem un pedagogiem, tiek sniegta iespēja pieteikties transporta izmaksu kompensācijai. Ar transporta izmaksu kompensācijas un pieteikšanās kārtības nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Informācija par pieteikšanos mācību programmām:

    • pieteikšanās norit tikai elektroniski VIZIUM mājas lapā www.vizium.lv, sadaļā “Ekskursijas”, aizpildot rezervācijas anketu.

    • Ventspils Digitālā centra administrācija sazināsies ar pieteikuma iesniedzējiem, kuru pieteikums ir apstiprināts.

Projekta ietvaros kopumā līdz nākamā gada jūlijam plānots realizēt 20 dažādas izglītojošas mācību programmas 4 dažādās jomās: zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika. Interesenti aicināti sekot līdzi informācijai www.vizium.lv  mājas lapā, kā arī VIZIUM sociālajos tīklos Facebook un Instagram, kur tiks ievietota informācija par atjauninātu pieteikšanās sarakstu uz jaunām mācību programmām.

Papildu informācija par pieteikšanos pa tālruni:  66776655 vai e-pastu: macibas@vizium.lv.

Projektu “Inovācijas centra izveidošana Ventspilī” plānots realizēt līdz 2023. gadam un tā kopējā summa ir EUR 2 011 676, t.sk. Norvēģijas finanšu instrumenta un valsts budžeta finansējums 90% apmērā no attiecināmajām izmaksām (no tā 85% jeb EUR 1 538 932 – Norvēģijas finanšu instrumenta finansējums un 15% jeb EUR 271 576 valsts budžeta finansējums) – EUR 1 810 508. Ventspils pilsētas pašvaldības līdzfinansējums 10% apmērā no attiecināmajām izmaksām – EUR 201 168.

Plašāka informācija par EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentiem pieejama tīmekļvietnēs: www.norwaygrants.lv un www.eeagrants.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži TAKA
Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” izveidoja jaunu tūrisma | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.01.2023 - 31.01.2023 Dvietes palienē notika attīstības komiteja TAKA
19. janvārī Dvietes palienē notika Augšdaugavas novada Attīstības komitejas izbraukuma sēde. | Skatīt vairāk
Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā? Tukuma TIC
Jaunpils pils krodziņš atvērts no TREŠDIENAS līdz SVĒTDIENAI jau no plkst. 11:00! | Skatīt vairāk
Sasildies Jēkabpils novadā Jēkabpils novada TIC
Ziemā sasildīties aicina Jēkabpils novada pirtis, baļļas un SPA. Melnās un tvaika pirtis, zāļu rituāli, saunas, āra kubli. Peries pats vai uzticies | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37202215sec.