«Lux Express» ieviesis Latvijā pirmos tālsatiksmes autobusu biļešu automātus Rīgas un Liepājas autoostā

Baltijas reģionā lielākais autobusu pārvadājumu uzņēmums Lux Express ieviesis Latvijā pirmos tālsatiksmes autobusu biļešu automātus Rīgas un Liepājas autoostā, informēja uzņēmumā.

“Biļešu automātu ieviešana Latvijā, īpaši Liepājā, bija ļoti svarīgs tālākas attīstības solis, ņemot vērā maršruta Liepāja–Rīga straujo izaugsmi, milzīgo pasažieru pieprasījumu un to, ka Liepājas autoostā Lux Express nebija savas biļešu kases,“ saka Lux Express Latvija valdes loceklis Aldis Ķibēns.

Ieviešot šos pašapkalpošanās biļešu automātus, pasažieriem biļešu iegāde kļuvusi ērtāka un ātrāka, tostarp jaunajos tirdzniecības automātos pasažieriem ir pieejamas izdevīgākas biļešu cenas salīdzinājumā ar biļešu iegādi pie autoostas kasiera.

Biļešu automātos ir pieejamas visas Lux Express atlaides, tostarp senioriem, jauniešiem un citām atbilstīgām grupām. Maksājumus var veikt, izmantojot kredītkartes un debetkartes, kā arī Apple Pay un Google Pay.

“Biļešu pirkšanas procesu mēs izstrādājām, lai tas būtu ātrs un vienkāršs, turklāt bez papildu apkalpošanas maksām. Lai gan biļešu automāti ir lieliska iespēja tūlītējai biļešu iegādei, pasažieri tajos joprojām var nopirkt biļetes arī līdz pat 90 dienām uz priekšu, kas nodrošina lielāku elastību ceļojumu plānošanā,” uzsver Lux Express Latvija valdes loceklis.
Lux Express ar šo inovāciju vēlreiz apliecina apņemšanos sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus un uzlabot ceļotāju iespējas Latvijā.

Iepriekš ziņots, ka pērn nepilnu astoņu mēnešu laikā Lux Express Latvijā iekšzemes maršrutos pārvadājis vairāk nekā 200 tūkstošus pasažieru. Laika posmā no maija līdz gada beigām uzņēmums Latvijas iekšzemes reisos ir pārvadājis vairāk nekā 10 tūkstošus ārvalstu viesu, kurus nogādājis Liepājā un Daugavpilī. Lielākais tūristu skaits ir bijis no Igaunijas, tiem seko vācieši un tūristi no citām valstīm. Visi reisi maršrutos Rīga–Liepāja un Liepāja–Daugavpils tiek veikti ar 2023. gadā ražotajiem autobusiem “Irizar i6s Efficient”, kas piedāvā vienu no augstākajiem komforta līmeņiem nozarē. Turklāt visos autobusos pieejamas tualetes, wi-fi, mediju ekrāni ar saturu arī latviski, kā arī bezmaksas karstie dzērieni.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.01.2026 - 08.12.2025 Kolektīva saliedēšanās Rēzeknē  Rēzeknes pilsētas TIC
Ir brīdis svinēt pirmās Jauna gada dienas savam kolektīvam, lai kārtīgi iekustētos 2026.gadā! | Skatīt vairāk
Ziemas pārgājiens Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Ikviens aicināts pieteikties ziemīgam pārgājienam pa Nacionālo partizānu vadītāja Antona Juhņeviča pēdām, kas notiks 24. Janvārī. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.01.2026 - 19.01.2026 Nedēļas nogale Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novads šī gada 3. nedēļas nogalē piedāvās daudzveidīgu pasākumu programmu, kurā savijas kultūra, radošums, kustība un kopā būšana. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44124293sec.