Ceļojumu aģentūras Latvia Tours jaunumus vēsta Ieva Keiša

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv aicināja ceļojumu aģentūras Latvia Tours direktori Ievu Keišu uz elektronisko interviju par ceļojumu aģentūras Latvia Tours aktuālajiem piedāvājumiem latviešu ceļotājiem, jaunā 2010. gada akcijām un aģentūras ieteikumiem un padomiem.

 

 

 

Travelnews.lv: Pastāstiet par Latvia Tours piedāvājumiem! Aģentūra piedāvā gan tematiskos ceļojumus, gan čarterus, gan SPA, gan kruīzu braucienus, gan arī daudz ko citu.

Ieva Keiša: Latvia Tours pamatdarbības koncepcija ir tāda, ka mēs faktiski veidojam produktu pēc klienta pieprasījuma, tātad produkti, ko piedāvājam, var tik ļoti elastīgi pielāgoti individuālā klienta vai klientu grupas vajadzībām, un tas arī nozīmē to, ka piedāvājam pilnu tūrisma produktu klāstu, sākot no autobusu biļetēm un beidzot ar kruīziem. Bez Jūsu minētajiem produktiem piedāvājam arī ekostiskos ceļojumus, brīvdienu celojumus nedēļas nogalēm, ceļojumus ģimenēm, kāzu ceļojumus, ceļojumus noteiktu svētku atzīmēšanai.

Šobrīd, piemēram, aktuāls ir Valentīndienas piedāvājums . Esam arī Vācijas vilcienu (DB Bahn) oficiālais pārstāvis Latvijā un piedāvājam vilcienu biļetes pa visu Eiropu, tāpat arī piedāvājam vācu tūroperatoru piedāvājumus, tādus kā DerTour, TUI u.c., piedāvājam biļetes un pilnas uzturēšanas paketes uz dažādiem sporta un kultūras pasākumiem visā pasaulē.

Travelnews.lv: Kādus interesantus galamērķus ceļojumu aģentūra Latvia Tours piedāvā Latvijas tūristiem? Šobrīd valda priekšstats, ka šobrīd ceļošana ir luksuss, tāpēc jautājums – vai piedāvājumi ir izdevīgi?

Ieva Keiša: Es domāju, ka priekšstats, ka ceļošana ir luksuss, vairāk tiek kultivēts no masu mediju puses, tāpēc šobrīd ceļojumu aģenti sāk atgūt savas pozīcijas, jo var piedāvāt savu "know how" un palīdzēt klientam plānot ceļojumu, optimāli sabalansējot budžetu ar vēlmēm. Kas attiecas uz piedāvājumu izdevīgumu, tad tūroperatoru piedāvātās  standarta cenas uz Ēģiptes un Kanāriju salu kūrortiem nav mainījušās, taču klienti pārsvarā iegādājas speciālos piedāvājumus, tādējādi rodot iespēju būtiski ietaupīt. Piedāvāto galamērķu klāsts ir ļoti plašs – gan uz zemo izmaksu aviokompāniju biļetēm veidotas ekonomiskās paketes, tādas kā Brīvdienas Londonā, Skotijā, Dienvidfrancijā, SPA tepat kaimiņos Igaunijā un Lietuvā, gan eksotiska atpūta salās un izzinoši ceļojumi uz Vjetnamu, Peru, Indiju u.c.

Klientam atliek vien izvēlēties sev patīkamu ceļojumu aģentu, izlemt, cik lielu budžetu var atvēlēt ceļošanai, un ķerties pie plānošanas. Manuprāt, ceļojuma plānošana un gaidas, kas ar to saistītas, faktiski ir daļa no baudas.  

Travelnews.lv: Pastāstiet par Latvia Tours ziemas piedāvājumiem! Tagad, kad visā pasaulē ir ļoti daudz sniega, šādi ceļojumi noteikti ir visvairāk pieprasīti.

Ieva Keiša: Es īsti nepiekrītu Jūsu apgalvojumam, jo slēpošanu u.c. ziemas produktus vislabāk pārdodam, kad Latvijā nav sniega, šobrīd tas ir pārpārēm un ziemas priekus iespējams baudīt arī tepat Latvijā, tāpēc klienti vairāk tiecas tur, kur ir silts. No slēpošanas produktiem piedāvājam slēpošanu Andorā (ņemot vērā, ka tā ir beznodokļu zona, labi var apvienot ar iepirkšanos), Austrijā, Itālijā, Himosā,  Orē un jebkurā citā vietā pasaulē pēc klienta vēlēšanās.

Travelnews.lv: Ceļojumu aģentūra Latvia Tours īpaši izceļ to, ka klientam nav jādara nekas, jo visu izdara aģentūra – gan rezervējot un organizējot ceļojumu, gan arī rūpējoties par tā drošību, piemēram, par apdrošināšanu. Pastāstiet sīkāk par to, kā jūs nodrošināt šādus pakalpojumus!

Ieva Keiša: Klientam ir jāizdara būtiskākais – jāuztur sevī dzīva vēlme ceļot, neatkarīgi no apkārt valdošā negāciju iespaida un jāatrod ceļošanai vajadzīgais budžets, savukārt visu pārējo šī budžeta ietvaros patiešām varam paveikt mēs – sākot ar vīzas noformēšanu un beidzot ar apdrošināšanas polises izrakstīšanu. Ceļojumu aģentūras, kas strādā ar lieliem apgrozījumiem, loģiski sadarbojas ar ļoti plašu partneru loku visā pasaulē, tādējādi spējot labā kvalitātē nodrošināt faktiski jebkādu apkalpojumu. Tāpat arī jāņem vērā  fakts, ka liels apgrozījums padara tevi par vērā ņemamu spēlētāju un ļauj noslēgt izdevīgākus līgumus, kas savukārt dod iespēju piedāvāt klientam cenas, kas var konkurēt ar interneta resursos pieejamajām.

Tā faktiski ir galvenā online un offline pakalpojuma atšķirība, ja Tev ceļojuma laikā gadās kādi sarežģījumi un Tu esi iegādājies pakalpojumus aģentūrā, tad pirmais, ko Tu darīsi, zvanīsi savam ceļojumu aģentam, savukārt, ja pakalpojums rezervēts internetā, tad vajadzēs vien pašam meklēt risinājumus, kas bieži vien ir dārgi un patērē daudz enerģijas.

Travelnews.lv: Ceļojuma aģentūrai noteikti ir arī sava interneta vietne kontaktam ar ceļotājiem. Kurām sadaļām ceļotājam būtu jāpievērš īpaša uzmanība? Kādu īpašu informāciju potenciālais ceļotājs var uzzināt Jūsu interneta vietnē? Kā ir ar pēdējā brīža piedāvājumiem?

Ieva Keiša: Latvia Tours šobrīd pieder vairākas interneta vietnes , kas domātas dažādu klientu atšķirīgu vajadzību apmierināšanai, populārākā no tām ir www.lidot.lv, kas joprojām ir viens no populārākajiem avio biļešu rezervēšanas portāliem Latvijā, www.latviatours.lv, www.con-ex.com. www.bplus.lv, www.celot24.lv, www.viesnicas24.lv

Travelnews.lv: Pastāstiet par savu pēdējā laika interesantāko ceļojumu!

Ieva Keiša: Diemžēl pēdējā laikā ceļoju maz un pārsvarā ar darbu saistītos braucienos. Pēdējais ceļojums bija uz Val di Sole, Itālijā, apmēram 3.5 stundu brauciena attālumā no Malpensas lidostas,  skaistāku vietu slēpošanai grūti iedomāties, Dolomītu Alpi saullēktā izskatās tik daudzkrāsaini, ka grūti noticēt, ka dabā kas tāds iespējams, ļoti labs serviss, samērīgas cenas un garšīgs vīns, jo reģionā atrodas slavenā Trento Doc vīna darītava, kā arī ļoti plašs "after ski" aktivitāšu piedāvājums.

Travelnews.lv: Papildiniet, lūdzu, teikumus!

Ieva Keiša:

· Mans pēdējais atvaļinājums tika pavadīts... manās lauku mājās Kurzemē
· Visinteresantākais tūrisma objekts Eiropā ir... kāda mazpilsēta Francijas Dienvidos, kur, sēžot ielas kafejnīcā, var nesteidzīgi baudīt Caffe Latte un vērot garām ejošus cilvēkus.
· Mans mīļākais restorāns Rīgā ir... el Popolo
· Pašlaik cenšos privāti taupīt naudu uz... diemžēl nekāda lielā taupītāja no manis neiznāk, tomēr cenšos izlēgt gaismu telpās, kurās tobrīd neviens neatrodas, aizgriežu ūdens krānu, zobus mazgājot, un biežāk gatavoju ēdienu mājās
· Ja man būtu iespēja, tad šajās trijās pilsētās es vēlētos nodzīvot pa gadam – ... Parīzē, Ņujorkā, jo abas uzskatu par kultūras metropolēm, atlikušajā gadā apceļotu Indiju, jo Indija mani fascinē ar savu multireliģisko sabiedrību, kas, neskatoties uz apkārt valdošo nabadzību, bez mazākajiem konfliktiem spēj mierīgi līdzās pastāvēt.
· Pieci svarīgākie interneta portāli, ko ikdienā izmantoju, ir... www.tvnet.lvwww.leta.lv www.nozares.lvhttp://www.travelnews.lv, www.lidot.lv, www.google.lv 

· Par saviem hobijiem varu teikt,... ka vislabākais hobijs ir tas, kurš saistīts ar darbu – vieglāk īstenojams un palīdz pilnveidoties profesionāli.
· Pēdējā grāmata, ko esmu izlasīju, ir... Dž. Grišams “Iesācējs”
· Mans novēlējums ceļotājiem ir... izturēties pret ceļošanu kā pozitīvu atkarību, no kuras nevajag mēģināt atbrīvoties.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
DINABURGAS PILSDRUPAS UN PILS MAKETS TAKA
Naujenes pilskalns, kurš tika apdzīvots jau kopš 8. gadsimta, tiek uzskatīts par Daugavpils dibināšanas vietu. | Skatīt vairāk
Latvija
MEDUMU PARKS UN TAKA TAKA
Pie Meduma ezera atrodas Medumu parks, kuru XX gs. sākumā iekārtoja Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.03.2020 - 06.04.2020 JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža. | Skatīt vairāk
Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā Valmieras Tūrisma informācijas centrs
No 19. līdz 21. jūnijam Valmieras peldbaseinā norisināsies Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā, kurā sportisti cīnīsies trīs dienu garumā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Astra Tūre / AvioKases.lv
,


Jēkaba Ceļojumi
,


TBS
,


Novatours
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12082505sec.