Plāno doties uz Viļņu? Travelnews.lv apkopo Viļņas viesnīcu Top 20 pēc viesu vērtējuma Booking.com

10.01.2014 publikācijā apskatījām Top 20 viesnīcas Rīgā pēc viesu vertējumiem naktsmītņu rezervēšanas vietnē Booking.com (lasi - šeit). Kā zināms, no Rīgas viesnīcām augstāko vērtējumu saņēma Dome Hotel & Spa - 9,5. Starp Viļņas viesnīcām visaugstāk novērtēta Kempinski Hotel Cathedral Square, tai seko Shakespeare Boutique Hotel un Art Hotel Moon Garden.

1. Kempinski Hotel Cathedral Square (Lieliski – 9,6/10) - www.kempinski.com/en/vilnius/hotel-cathedral-square

2. Shakespeare Boutique Hotel (Lieliski – 9,3/10) - www.shakespeare.lt

3. Art Hotel Moon Garden (Lieliski - 9,3/10) - www.moongardenhotel.com

4. Novotel Vilnius Centre (Lieliski - 9,2/10) - www.novotel.com/gb/hotel-5209-novotel-vilnius-centre

5. Amber Apple Guesthouse (Lieliski - 9,2/10) - www.booking.com/hotel/lt/ida-basar.lv.html

6. Ramada Hotel & Suites Vilnius (Lieliski - 9,1/10) - www.ramadavilnius.lt/en


7. Grotthuss Boutique Hotel (Lieliski – 9,1/10) - www.grotthusshotel.com

8. Dvaras - Manor House (Lieliski - 9,1/10) - www.dvaras.lt/en

9. The Narutis Hotel (Lieliski – 9,0/10) - www.narutis.com

10. Hotel Rinno (Lieliski -  9,0/10) - www.rinno.lt/en

11. Relais & Châteaux Stikliai Hotel (Lieliski – 9,0/10) www.relaischateaux.com/en


12. Comfort Hotel LT (Brīnišķīgi - 8,9/10) - www.comforthotel.lt

13. Centro Kubas – Angel (Brīnišķīgi -  8,9/10) - www.hotel.centrokubas.lt

14. Alzana (Brīnišķīgi – 8,9/10) - www.booking.com/hotel/lt/alzana

15. Mabre Residence (Brīnišķīgi - 8,8/10) - www.mabre.lt

16. Hotel Domus Maria (Brīnišķīgi - 8,7/10) - www.domusmaria.lt/en/

17. Algirdas City Hotels (Brīnišķīgi - 8,7/10) - www.algirdashotel.lt/en/


18. Radisson Blu Hotel Lietuva (Brīnišķīgi - 8,6/10) - www.radissonblu.com/lietuvahotel-vilnius

19. Radisson Blu Astorija Hotel (Brīnišķīgi - 8,6/10) - www.radissonblu.com/hotel-vilnius

20. Neringa Hotel (Brīnišķīgi - 8,6/10) - www.neringahotel.com


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Autostāvvieta Rīgas, Kauņas,Viļņas lidostā Astra Tūre Daugavpils
Rezervē iepriekš, ar atlaidi, autostāvvietu Rīgas, Kauņas vai Viļņas lidostā. | Skatīt vairāk
Latvija no 1.40 EUR
Itāļu Restorāns un Egles Villa TAKA
Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.01.2020 - 01.02.2020 Lielākie pasākumi janvārī Valmieras pusē Valmieras Tūrisma informācijas centrs
Janvārī aicinām apmeklēt Starptautisko ziemas mūzikas festivālu, kā arī citus kultūras, izziņas un aktīvās atpūtas pasākumus Valmierā, | Skatīt vairāk
Komplekss pasākumu organizēšanai TAKA
Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai. | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.33923221sec.