Ieskaties, ko vēsta ceļojumu horoskops 2014. gadam

Ceļošanai būs īpaša nozīme 2014. gadā. Tomēr katrai horoskopa zīmei ceļošanas horoskops ir atšķirīgs. Šis horoskops var kalpot kā neliels palīgs, tomēr neaizmirstiet ņemt vērā arī savas vajadzības un vēlmes. 

Auns

Valstis: Čehija - Karlovi Vari, Apvienotie Arābu Emirāti

2014. gadā Auna zīmē dzimušajiem dominēs izklaides ceļojumi. Biznesa ceļojumi ir mazāk gaidāmi. Tomēr, lai kur arī jūs dotos, neaizmirstiet pārliecināties par drošību. Cits avots vēsta, ka Auniem gada pirmajā pusē iespējama veselības pasliktināšanās, tādēļ ieteicams neplānot došanos uz slēpošanas kūrortiem un vietām ar krasi atšķirīgu gaisa temperatūru. Var doties baudīt Čehijas dotumus, piemēram, baudīt relaksējošu atpūtu un atgūt spēkus. Tam piemērota vieta ir čehu slvenais kūrorts Karlovi Vari. Nogaršojiet arī slavenos čehu ēdienus un alu. Ja atļauj naudas līdzekļi, dodieties relaksēties arī uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

Vērsis

Valstis: Itālija, Spānija, Francija

Vērsis šajā gadā būs romantiski noskaņots un vēlēsies atpūsties aktīvāk. Neviens nebūs pārsteigts, ja pēkšņi izlemsiet doties spontānā ceļojumā "kur acis rāda". Ceļojumā Vērsis nedosies viens, bet gan kopā ar mīļoto. Iespējams dosieties uz Itāliju, Spāniju, Franciju vai kādu citu dienvidu galamērķi. Šāds ceļojums ļaus atpūsties, pārdomāt dzīvi un dos iespēju laiskoties saulainā pludmalē. Iesaka apmeklēt arī muzejus Neapolē, Romā, Madridē, Barselonā. Svarīgi, lai 2014. gada ceļojums nestu spilgtas un gaišas atmiņas. Vērši ceļojuma laikā var satikt arī savu mīlestību. Šī iemesla dēļ vērts doties uz Barselonu vai šarmanto Ibizu. Tās ir vietas, kur atpūsties un iepazīties vienlaikus. Cits avots Vērsim šogad iesaka doties uz Maurīciju vai Havaju salām, kur jādodas kopā ar ģimeni. Gada beigās varot gadīties arī kādi biznesa ceļojumi, bet pavisam iespējams, ka tikai savā valstī.

Dvīņi

Valstis: Lietuva, Anglija, Skandināvijas valstis

Dvīņi šajā gadā visdrīzāk nedosies ne darba, ne privātā ceļojumā, jo būs māju trūkuma sajūta. Dvīņiem būs tīkami, ja visi darba notikumi un tikšanās notiks vien savā valstī. Tomēr, ja Dvīņi vēlēsies aizbēgt no burzmas, vērts atpūsties tuvējās valstīs, piemēram, Lietuvā. Ja gribēsiet iegādāties īpašumu ārzemēs, to atlieciet uz gada otru pusi, kad tas varētu būt labs ieguldījums. Tiem Dvīņiem, kuri 2014. gadā laidīs pasaulē bērnu, to var darīt kādā ārzemju klīnikā, kas nesīs tikai pozitīvas emocijas. Šim mērķim iesaka Angliju vai Skandināvijas valstis. Savukārt cits avots saka, ka Dvīņi šogad diez vai dosies kādā ārvalstu ceļojumā darba un aizņemtības dēļ, tomēr var gadīties arī kāds īpaši jauks un optimistisks ceļojums.

Vēzis

Valstis: ASV, Grieķija - Krēta, Rodas sala

Šis gads solās būt veiksmīgs tiem Vēžiem, kuri 2014. gadā plāno izglītību iegūt ārzemēs. Tieši Vēžiem kā izglītības ieguves vietu iesaka izvēlēties ASV. Ja Vēžiem ārzemēs dzīvo radi vai draugi, šis gads ir īstais laiks, lai sazinātos ar viņiem. Ja esat izlēmuši, ka vasara ir labākais laiks atpūtai un pozitīvu iespaidu gūšanai, izvēlieties saulaino Grieķiju un tās salas. Vēžiem patiks Krētas un Rodas sala. Ceļojums nāks par labu arī jūsu veselībai. Tikmēr cits avots apgalvo, ka Vēzis šogad nedosies ceļojumā ārpus savas valsts, jo 2014. gads būs pārslogots ar citām lietām un darbiem.

Lauva

Valstis: Apvienotie Arābu Emirāti, Čehija - Prāga, Ukraina - Kijeva, Francija - Parīze, kā arī Sarkanā jūra un Indijas okeāns

Šīs zīmes pārstāvji ceļos, tomēr reti. Ceļojumi būs īsi un ar gariem intervāliem. Lauvām, kuri ir uzņēmēji, gada otrās puses biznesa ceļojumi nesīs pozitīvu devumu. Īpaši vērts vērst uzmanību uz "naftas valstīm". Ja vēlaties atpūsties no darba rūpēm, dodieties uz Sarkanās jūras reģionu. Arī Indijas okeāna pludmales sniegs pozitīvas emocijas visam gadam. Apvienotie Arābu Emirāti būs labs galamērķis gan biznesa, gan atpūtas ceļojumiem. Tiem, kuri vēlēsies iegādāties īpašumu ārzemēs, īstā vieta būs Prāga, kā arī Kijeva vai Parīze. Bet cits avots informē, ka gada vidū Lauva var plānot doties ceļojumā kopā ar mīļoto, kas būs romantisks un baudāms piedzīvojums jums abiem. Pārliecinieties, ka esat nokārtojis visus ceļojumam nepieciešamos dokumentus.

Jaunava

Valstis: Vācija

Šajā gadā nemierīgā Jaunava pārvietosies no vienas vietas uz otru. Gatavojieties garam braucienam, kas jūsu dzīvē nesīs gan finansiālos, gan personīgos panākumus. Var rasties negaidīta iespēja apmesties uz dzīvi ārzemēs. Tā varētu būt ļoti laba izdevība iegūt izglītību ārpus savas valsts. Ja uz citām valstīm Jaunavas dosies darījumu braucienos, tie nesīs panākumus kā no pārpilnības raga. Darījumu braucieni plānoti gada pirmajā pusē. Biznesa braucieni būs saspringti, tādēļ to ietvaros diez vai varēsiet plašāk apskatīti konkrēto vietu. Gada otrajā pusē vēlams doties atpūtas braucienā, piemēram, uz Vāciju. Savukārt cits avots pieļauj, ka jūs, iespējams, sagaida arī kāds romantisks kruīzs.

Svari

Valstis: Turcija - Antālija, Izraēla, Malta, Bali

Svari dosies ārvalstu ceļojumos, tomēr ne uz ilgu laiku. Atpūtas ceļojumiem labāk atvēlēt gada otro pusi. Svariem iesaka izvēlēties Antāliju Turcijā. Saule un jūras viļņi sniegs patīkamas emocijas gan dvēselei, gan ķermenim. Lai ceļojums nestu veiksmi, ceļā jādodas vasaras otrajā pusē vai rudens sākumā. Gada sākumā nevajadzētu plānot ceļojumus, jo tie var nenest cerēto. Neparedzēti apstākļi var izjaukt jūsu škietami neizjaucamos plānus, piemēram, aizkavēšanās ar vīzu izsniegšanu. Variet doties svētceļojumā uz Izraēlu, kā arī Maltu un noslēpumaino Bali.

Skorpions

Valstis: Nepāla, Jaunzēlande, Austrālija, Kanāda

Skorpoiniem iesaka doties uz karstām un eksotiksām valstīm, piemēram, Nepālu, Jaunzēlandi, variet apmeklēt arī Birmu vai Labās Cerības ragu. Uz minētajām vietām variet doties ar mierīgu sirdi. Tomēr tas nenozīmē, ka jāizvairās no valstīm, kuras raksturo milzīgi debesskrāpji, sporta centri un stadioni. Austrālija un Kanāda būs piemērotas gan biznesa, gan atpūtas ceļojumiem. Šajās valstīs var izdoties atrast arī veiksmīgus biznesa partnerus. Cits avots iesaka pārliecināties, vai eset nokārtojis visus nepieciešamos dokumentus, kas saistīti ar jūsu izbraukšanu no valsts.

Strēlnieks

Valstis: Šveice, Francija, Skandināvijas valstis, Japāna

Karjera ārzemēs būs īstā izvēle Skorpioniem šajā gadā. Veiksme jūs pavadīs ik uz soļa. Ja ir bažas par darba ārzemēs atrašanu, tad neuztraucieties, pūles atmaksāsies. Dodieties uz Šveici, Francijas ziemeļiem, Skandināvijas valstīm vai Japānu. Patīkamai atpūtai izvēlieties Norvēģijas fjordus vai Somiju, kas zināma ar tās skaisto dabu un daudzajiem ezeriem.

Mežāzis

Valstis: Meksika, Brazīlija, Argentīna

Mežāžiem var rasties pēkšņa atklāsme, ka vēlas doties ceļojumā 2014. gadā. Šis gads būs veiksmīgs tāliem un eskotiskiem galamērķiem. Ceļojuma laikā jāparūpējas par jautrību. Ja patiešām vēlēsieties doties uz kādu no tālajām valstīm, iesaka izvēlēties noslēpumaino Meksiku vai spilgto un krāsaino Brazīliju. Arī ceļojumam apkārt pasaulei šis gads būs īpaši piemērots. Tikmēr otrs avots saka, Mežāzim ieteicams doties ceļojumos savā valstī.

Ūdensvīrs

Valstis: Itālija, ASV, Monako, Ungārija

Tiem Ūdensvīriem, kuri pieraduši atpūsties lepnās pieczvaigžnu viesnīcās, šajā gadā vēlams mainīt savus paradumus. Izvēlieties ceļojumus ar dažādām aktivitātēm, piemēram, pārgājienus, mototūrismu, trekingu, raftingu un citas aktivitātes, kuru laikā iespējams būt tuvāk dabai. Sporta mīļi var apmeklēt Eiropas čempionātu futbolā vai Formula 1 sacensības Itālijā, Monako, Ungārijā vai ASV. Ieteicams izvairīties no darījumu ceļojumiem.

Zivis

Valstis: Horvātija - Dubrovņika, Ungārija - Balatona ezers, Turcija - Stambula

Biznesa cilvēki var doties ārzemju braucienos, kas īpaši veiksmīgi solās būt Stambulā. Savukārt atvaļinājumu pavadiet Ženēvā, apmeklējiet arī Austriju un baudiet pastaigas gar gleznainajiem ezeriem. Varat apmeklēt arī Balatona ezeru Ungārijā vai Dubrovņiku Horvātijā. Cits avots saka, ka komandējuma laikā pastāv iespēja satikt kādu paziņu, kas var izvērsties par romantiskām attiecībām. Ja biznesa ceļojumam parezēts pagarinājums, tas būs saistīts ar personiskiem iemesliem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.10.2019 - 18.11.2019 "Carnival Youth" koncertēs Valmierā Valmieras Tūrisma informācijas centrs
17. novembrī plkst. 19:00 koncertzālē "Valmiera" norisināsies grupas "Carnival Youth" koncerts. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.10.2019 - 22.11.2019 Avio ceļojums uz Sanktpēterburgu Tūrisma Birojs Viesturdārzs
Brīnišķīgā Sanktpēterburga (avio tūre) | Skatīt vairāk
no 475 EUR
Koncerts ar Intaru Busuli  Valmieras Tūrisma informācijas centrs
29. novembrī plkst. 19:00 Valmieras Kultūras centrā skanēs Intara Busuļa un Abonementa orķestra labāko dziesmu koncertprogramma. | Skatīt vairāk
Visi Lidojumi - AvioKases.lv  AvioKases.lv
Visi Galamērķi. Visas Vietas. Lidojumu Cenu Eksperti. Ryanair, Wizzair, easyJet, Norwegian aviobiļetes. | Skatīt vairāk
no 23 EUR Visi Lidojumi

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2019 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2019 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58470607sec.