Seesam Latvia akcija rosina vecākus apdrošināt bērnus

Apdrošināšanas akciju sabiedrība "Seesam Latvia" 10.05.2010 sāka akciju, piedāvājot iespēju noslēgt bērna nelaimes gadījumu apdrošināšanas līgumu, par polisi maksājot pusi no tās standartcenas. Akcijas laikā Bērna nelaimes gadījumu apdrošināšanas polises cena ir sākot no 3 lati. Akcijas gaitā līdz jūlija beigām tika noslēgti vairāk nekā 2500 apdrošināšanas līgumi, kas ir divas reizes vairāk nekā visa 2009. gada laikā.

Palielinoties apdrošināto bērnu skaitam, jūnijā un jūlijā ir palielinājies arī pieteikto negadījumu skaits, un apdrošināšanas atlīdzībās ir izmaksāti jau 75 % no pagājušā gadā izmaksātajām summām.

Statistika liecina, ka tieši vasaras brīvdienu laikā bērni gūst vairāk traumu. Vasarā bērni biežāk paliek mājās bez vecāku uzraudzības. Un pieaugušie mēdz piemirst, ka šķietami drošajā mājas vidē tomēr pastāv virkne riska faktoru, piemēram, bērnam pieejamā vietā nolikti medikamenti vai dažādas saimniecībā lietojamas ķīmiskas vielas un šķīdumi. Pat ja vecāki ir nolieguši bērniem vieniem izbraukt uz ielas ar velosipēdu, bērni šo aizliegumu mēdz pārkāpt... Bērniem gribas aiziet uz upi nopeldēties...

AAS „Seesam Latvia” ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā vecākiem iespēju iegādāties bērnu apdrošināšanas polisi, kas paredz kompensācijas izmaksu ne tikai tad, ja nelaimes gadījums noticis ar pašu bērnu, bet arī tad, ja bērns netīši nodarījis zaudējumus kādai trešajai personai vai trešās personas mantai, piemēram, krītot no velosipēda un sasitot ietves malā novietotas mašīnas lukturi, vai, spēlējoties ar bumbu, izsit kaimiņa dzīvokļa logu.

Apdrošināšana nevar pasargāt bērnu no negadījuma, taču, noslēdzot apdrošināšanas līgumu un par polisi samaksājot salīdzinoši nelielu summu, vecāki var rēķināties, ka noteiktā situācijā izdevumus par negadījuma sekām segs apdrošinātājs. Tā ir iespēja pasargāt ģimenes budžetu no neparedzētu izdevumu riska.

Ņemot vērā līdzšinējo vecāku interesi par akcijas piedāvājumu, „Seesam Latvia” pagarina bērnu, skolēnu un studentu nelaimes gadījumu apdrošināšanas akciju līdz 30. septembrim piedāvājot 50% atlaidi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tūrisma piedāvājums skolēniem TAKA
Jaunu prasmju apgūšana, kultūrvēstures un dabas izzināšana, amatnieki un apskates saimniecības, izklaides, aktīvā atpūta, ekskursijas, degustācijas. | Skatīt vairāk
Latvija
Lidosta Rīga. Šodien ielido Astra Tūre Daugavpils
Rīgas Starptautiskā lidosta. Šodien ielido. | Skatīt vairāk
Pasaules latviešu ekonomikas forums Valmieras Tūrisma informācijas centrs
21. un 22. novembrī Valmierā norisināsies Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums (PLEIF). | Skatīt vairāk
Ulda Marhileviča Ziemassvētku koncerts Valmieras Tūrisma informācijas centrs
7. decembrī plkst. 19:00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs Ulda Marhilēviča Ziemassvētku koncerts, kurā piedalīsies gan pats komponists, gan citi | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Latvia Tours
,


Nikos Travel
,


Bulta Turs
,


Seesam Insurance AS Latvijas filiāle
,

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2019 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2019 1st-studio.com

 
Total Timed::1.42595911sec.