TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Tiek izsludināts konkurss par Cēsu pils parka dīķa izmatošanu atpūtai

Tiek izsludināts konkurss par Cēsu pils parka dīķa izmatošanu atpūtai

Pašvaldības aģentūra "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" izsludina konkursu par atpūtas un izklaides iespēju nodrošināšanu Cēsu Pils parka dīķī.

Konkursa mērķis ir izveidot un nodrošināt atpūtas un izklaides piedāvājumu – peldošu objektu vai objektus (bez motora) parka apmeklētāju vizināšanai Cēsu Pils parka dīķī. Parks ir viens no atpazīstamākajiem un vērtīgākajiem kultūrvēsturiskajiem apskates objektiem Cēsīs, kurā ikdienā uzturas gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi, tāpēc ir radusies nepieciešamība dažādot atpūtas iespējas parka teritorijā.  Parks atspoguļo 19.gadsimtam raksturīgo muižu ainavu parku auru un tajos valdošo romantisko noskaņojumu, tāpēc tiek sagaidīts, ka konkursa rezultātā tiks atrasts pakalpojums, kurš sniegs ne vien atpūtas iespējas uz ūdens, bet arī harmoniski papildinās vēsturisko parka vidi un ainavu.

"Pirmo reizi šāds konkurss tika rīkots 2013. gadā, kā rezultātā uz vairākiem gadiem Pils parka dīķī mājvietu atrada kuģītis "Kārlis", stāsta pašvaldības aģentūras "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" direktore Andra Magone. "Bet ir pagājis zināms laiks, un mūsuprāt ir īstais brīdis meklēt jaunas, kvalitatīvs un videi draudzīgas idejas un dot iespēju tās arī realizēt."

Konkursā var piedalīties jebkura persona vai personu grupa, kas iesniegusi pieteikumu dalībai konkursā atbilstoši konkursa nolikumam. Katrs pretendents līdz 2020.gada 31.jūlijam var iesniegt vienu vai vairākus pieteikumus. Uzvarētāja rīcībā uz 3 gadiem tiks nodots Pils parka dīķis konkursa idejas īstenošanai.

Konkursa pieteikumi tiek pieņemti no 09.jūlija līdz 31.jūlijam plkst. 17:00 p/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" birojā Baznīcas laukumā 1, Cēsīs vai e-pastā cesis@cesis.lv.  Iepazīties ar konkursa nolikumu un lejupielādēt pieteikuma anketu var mājas lapā www.cktc.cesis.lv, kā arī saņemt to elektroniski e-pastā, sūtot pieprasījumu uz adresi cesis@cesis.lv . Nolikuma kopijas papīra formātā var saņemt arī Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Baznīcas laukumā 1, Cēsīs katru dienu no plkst. 10:00-18:00.

Iesniegtos piedāvājumus izvērtēs un apstiprinās p/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" izveidota konkursa rezultātu izvērtēšanas komisija līdz 2020. gada 5.augustam. Galvenie konkursa kritēji ir peldlīdzekļu atbilstība tehniskajām prasībām, dizaina atbilstība kultūrvēsturiskajai videi, lietošanas prasībām, pretendenta kvalifikācijas prasībām, kā arī tiks vērtēta idejas atraktivitāte un novitāte.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vecsalienas muižas pils TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk
Latvija
Brīvdienu mājas “Beibuki” TAKA
Brīvdienu mājas “Beibuki” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā. | Skatīt vairāk
VELOMARŠRUTS NR. 786 “SVENTES EZERA LOKS” TAKA
Velomaršruts Nr. 786 ved gar Sventes ezeru – vienu no dziļākajiem un dzidrākajiem ezeriem Latvijā. | Skatīt vairāk
Itāļu Restorāns un Egles Villa TAKA
Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.36898994sec.