DARBA VAKANCE: Travelnews.lv aicina darbā pārdošanas menedžeri

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv ir pirmais un lielākais tūrisma ziņu medijs Latvijā.

Travelnews.lv aicina darbā aktīvu, radošu un komunikablu PĀRDOŠANAS MENEDŽERI.

DARBA PIENĀKUMI:

  • Reklāmas piedāvājumu sagatavošana;
  • Esošo sadarbības partneru apkalpošana;
  • Jaunu sadarbības partneru / reklāmdevēju piesaiste (klātienes tikšanās, telefona un e-pasta komunikācija);
  • Mārketinga un pārdošanas akciju organizēšana;
  • CRM datu pārvaldīšana, atjaunošana, analīze un mājas lapas satura papildināšana.

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

- Labas komunikācijas spējas un prasme lietišķi veikt telefona sarunas;

- Labas latviešu valodas zināšanas. Krievu un angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;

- Labas datorprasmes un sociālo tīklu kompetence;

- Pozitīvs noskaņojums, iniciatīva un mērķtiecība;

- Darba pieredze pārdošanā, klientu apkalpošanā vai telemārketinga jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

PIEDĀVĀJAM:

  • Atbildīgu un interesantu darbu mazā, bet spēcīgā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši paveiktajam;
  • Prēmiju un bonusu sistēmu;
  • Darbu, kuru iespējams apvienot ar mācībām augstskolā;
  • Nepieciešamo apmācību, uzsākot darbu.

Tu iegūsi aizraujošu darbu, kurā varēsi ietekmēt Travelnews.lv attīstību un rezultātus. Tev būs iespēja strādāt ar Latvijas un pasaules labākajiem tūrisma uzņēmumiem. Sasniedzot uzņēmuma finanšu mērķus, Tev vienmēr būs iespēja iepazīt tuvas un tālas zemes.

Lai pieteiktos vakancei, lūdzam sūtīt CV kopā ar motivētu pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi office@baltictravelnews.com, e-pasta nosaukumā norādot "Pārdošanas menedžeris". Pieteikumus gaidām līdz 15.10.2018. Pēc CV izskatīšanas informēsim tikai atbilstošākos kandidātus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Heršela grupas izstāde “Ciano mistērijas” Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
No 5. marta līdz 14. aprīlim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē skatāma Heršela grupas darbu izstāde cianotipijas tehnikā. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.03.2024 - 29.03.2024 Dziesmu cikls "Mana dvēsele ir noskumusi"  Tukuma TIC
Dziesmu cikls "Mana dvēsele ir noskumusi" korim ar ērģelēm. Piedalās Rihards Dubra un sieviešu koris "Noktirne". | Skatīt vairāk
Pārgājiens Alūksnē Alūksnes TIC
Ieplāno 13.aprīli, lai trīs stundu aizraujošā pārgājienā uzzini viduslaiku mantojuma faktus, nostāstus un teikas! Dosimies Alūksnes viduslaiku pils | Skatīt vairāk
12 EUR
6 populārākie brīvdienu galamērķi šogad airBaltic
Dodies neaizmirstamos piedzīvojumos un baudi Balkānu pasakainos skatus, vēsturiskās vietas un neskarto dabu. | Skatīt vairāk
79 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

Total Timed::0.48941708sec.