LATVIJA | Aizkraukle

Līgo - Jāņu pasākumi Aizkraukles novadā

Līgo - Jāņu pasākumi Aizkraukles novadā

Kur līgot un ielīgot Aizkraukles novadā? Visitaizkraukle.lv informē par gaidāmajiem pasākumiem novadā.

Aizkrauklē:

Līgo svētki Aizkrauklē, 22. jūnijā pulksten 21:30, pludmalē pie Aizkraukles kultūras centra - maģiskajā vasaras saulgriežu laikā, kad daba ir pilnā plaukumā, svinēsim un pavadīsim mūžīgās kustības un dzīvības simbolu - Sauli, vienojoties kopīgā LĪGO dziesmu vijā kopā ar kori "Aizkraukle", ar labām domām peldināsim ziedu vainagus Daugavā, klausīsimies mūsdienīgās un tradicionālās mūzikas apvienojumu dueta "ZeMe" (Laima Jansone un Dj Monsta) izpildījumā, kā arī vērosim uguns maģiju un spēku, ko piedāvā apvienība Soul of Flames.

Pļaviņās:

Pļaviņās Zviedru skansts estrādē 23. jūnijā – Jāņu ielīgošana kopā ar muzikālo komēdiju – dziesmu spēli “Preilenīte” (režisors Voldemārs Šoriņš, lomās- Evija Krūze (Skulte), Lienīte Osipova, Aīda Ozoliņa, Artis Drozdovs, Voldemārs Šoriņš, Juris Kalniņš, Kristaps Ozols) un pulksten 23 – zaļumballe ar grupu “Remershof”. Ieeja – bez maksas.

Skrīveros:

Skrīveros 22.06 Andreja Upīša memoriālās mājas dārzā  pulksten 21 ielīgošanas koncerts kopā ar Katrīnu Dimantu (ieeja bezmaksas), savukārt jau no pulksten 19 amatnieku un mājražotāju tirgus.

Neretas pusē:

21.jūnijā pulksten 18.36 Sirdskilometra noiešana un Saulgriežu svinēšana Strobuku pilskalnā, savukārt 22. jūnijā pulksten 18 Ērberģes estrādē ielīgošana ar Bārbeles folkloras kopu “Tīrums” un Mazzalves pašdarbniekiem.

24.jūnijā pulksten 23 Ērberģes estrādē Līgo balle ar grupu "Rasa", savukārt 25.jūnijā pulksten 11 draugu komandu foto orientēšanās pa Ērberģi.

21. jūnijā pulksten 12 Neretas SAC pagalmā – svētku ielīgošana ar Nere¬tas kultūras centra pašdarbniekiem. Ieeja – bez maksas.

Pulksten 18.32 Brakšāni – Pilskal¬nes pagasts – “Noej savu sirdskilomet¬ru un izgaismo Latviju!”.

22. jūnijā pulksten 22 Sudmalu sali¬ņas estrādē – “Saulgriežu nakts maģi¬ja” kopā ar Bārbeles tautas nama folkloras kopu “Tīrums”.

23. jūnijā pulksten 23 Sudmalu saliņas estrādē – Līgo zaļumballe. Ieeja – bez maksas.

Koknesē:

21. jūnijā pulksten 20 Kokneses pilsdrupās – koncerts “Saulriets saulgriežos” kopā ar grupu “Tautumeitas”. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv

22.jūnijā Vecbebru mežaparka estrādē pulksten 21 ielīgošana kopā ar folkloras kopu “Urgas”, pulksten 22 zaļumballe kopā ar Mariku un Druvi.

Jaunjelgavā:

23. jūnijā no pulksten 18 līdz 20 Liepu parka estrādē – Līgo ieskandināšana ar Jaunjelgavas kultūras centra mākslinieciskajiem kolektīviem. Ieeja – bez maksas.

No pulksten 23 līdz 3 Liepu parka estrādē – balle ar grupu “Stabu ielas muzikanti”. Ieeja – bez maksas.

22. jūnijā pulksten 19 Sunākstes pagasta estrādē – vasaras saulgriežu iedziedāšana un lielā vainaga pīšana kopā ar “Karikstes muzikantiem”. Aktī¬vākajiem dāvanā “Karikstes” danču CD.

22.jūnijā pulksten 20 pie kultūras nama Secē ielīgošana kopā ar “Karikstes muzikantiem” un zaļumballe ar grupu “Reflection”

23. jūnijā pulksten 21 pagasta estrādē – Jāņu nakts zaļumballe. Par svētku lustēm gādās Elmārs Sarkans no “Sestdienas muzikantiem”.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.06.2022 - 10.07.2022 Tūrismā ir liels darbaspēka pieprasījums! Biznesa augstskola Turība
Nozares uzņēmumi spēj nodrošināt studentus ar atalgotu darbu jau mācību prakses laikā | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2022 - 08.07.2022 Āras terases gardām maltītēm Aizkrauklē Aizkraukles novada TIC
Tā ir īpaša sajūta - baudīt maltīti un atspirdzinošus dzērienus svaigā gaisā, brīnišķīgā terasē! Aizkrauklē šādas vietas ir vairākas - esam | Skatīt vairāk
Bauskas novada velo maršruti Bauskas TIC
Četri velo maršruti ar praktisku informāciju un kartēm latviešu, krievu un angļu valodā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2022 - 11.07.2022 Uz Vidusdaugavas garšu viļņa Skrīveros Aizkraukles novada TIC
"Mājas kafejnīcu dienas" Vidusdaugavā ar devīzi "Vidusdaugavas garšu viļņi" norisināsies 23. un 24.jūlijā Skrīveros, Aizkrauklē, Koknesē un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.33896708sec.