Helsinku pašvaldība rada oriģinālu projektu, lai pievilinātu tūristus [1]

Helsinku pilsētas pašvaldība vēlējusies inovatīvā veidā izšķetināt, kas pilsētu dara tūristiem pievilcīgu. Pašvaldības pārstāvji uzdevuši trim tās projekta “Helsinki Curious” māksliniekiem, lai viņi attēlotu pilsētas jēgumu oriģinālos mākslas darbos. Par māksliniekiem izraudzīti Aiša Tengiza (Londona), Džeks Sakss (Berlīne) un Takaši Nakamura (Tokija). Viņi ilustrēja mākslas darbus, balstoties tikai un vienīgi uz agrāko tūristu stāstiem un intervējot cilvēkus, kuri pieredzējuši Helsinkus uz savas ādas. Māksliniekiem bija aizliegts projekta laikā pētīt informāciju tīmekļa vidē vai sociālajos tīklos.

Jau piekto gadu pēc kārtas Somija ir nodēvēta par laimīgāko valsti pasaulē. Somijas galvaspilsēta Helsinki gūst aizvien lielāku atpazīstamību, pateicoties dzīves kvalitātei, dinamiskajai gaisotnei un dabas tuvumam pilsētā. Starptautisko problēmu un dzīvesstila žurnālā “Monocle” pastāvīgi ievieto Somijas galvaspilsētu dzīvošanai derīgāko pilsētu TOP 5. Pēc Darba un privātās dzīves līdzsvara indeksa Helsinki ir viena no visatbilstošākajām pilsētām darba un privātās dzīves līdzsvaram.

Helsinku pašvaldības pārstāvji vēlējušies saprast, cik ļoti pilsētas pēdējo gadu atpazīstamība pasaules mēroga plašsaziņas līdzekļos ir ietekmējusi tūristu interesi par Helsinkiem. Pēc Londonas, Berlīnes un Tokijas iedzīvotāju aptauju* vien nedaudzi bijuši Helsinkos, bet milzumdaudz cilvēku (piemēram, 92% berlīniešu) ir ieinteresēti apmeklēt Somijas galvaspilsētu.

Helsinki sper soli pretī inovatīva pilsētas tēla veidošanai

Tā vietā, lai īstenotu vienreizīgas mārketinga kampaņas, Helsinki kā pilsēta ir plaši pazīstama ar cilvēcisku un vērtībās balstītu pieeju, reklamējot sevi ceļotājiem, uzņēmumiem un arī talantiem. Piemēram, “Instagram” dokumentālo filmu projektā “Helsinku brīvība" (2020) panākumiem bagāti Helsinkos strādājoši režisori piesaistīja jaunu talantu nolūkā uzsvērt dažādas brīvības, ko cilvēks var pieredzēt, dzīvojot šajā pilsētā.

“Helsinki Curious” mākslas darbu izstāde atklāta 6. septembrī

Izstāde, kurā atspoguļoti mākslas darbi un dokumentālās filmas par mākslinieku darbošanos, atklāta Helsinku Dizaina nedēļas laikā 2022. gada 6. septembrī. Pasākumā kopā pulcināti darbā iesaistītie un skatītāji ar interesi par mūsdienu dizainu un mākslu. “Helsinki Curious” mākslas darbi tāpat būs apskatāmi kampaņas reklāmas stendos šī gada rudenī, dzīvē ieviešot mākslinieku padarīto Londonā, Berlīnē, Tokijā un Helsinkos.

*”Helsinki Curious” 2022. gada aptauja

Lasīt vairāk:

https://www.myhelsinki.fi/en/helsinki-curious

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Turppaa kiinni 09/09/2022 18:16 Skaista kaupunki...


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Karostā Adventes laika ieskaņas pasaākumi Liepājas reģiona TIB
Četrās svētdienās apmeklētāji tiks aicināti Ziemassvētku stāstos par Karostu, tirdziņiem, meistarklasēm | Skatīt vairāk
Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivāls Liepājas reģiona TIB
No 25. februāra līdz 11. martam Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls piedāvās spožu ceļojumu mūzikas pasaulē. Biļetes ir jau pieejamas | Skatīt vairāk
Liepājas mīlas dziesmu koncerti  Liepājas reģiona TIB
Mīlas dziesmu koncerti tagad arī koncertzāles “Lielais dzintars” digitālās koncertzāles platformā. | Skatīt vairāk
Estravel Latvia dāvanu karte Estravel Latvia
Vai Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanas sagādāšana rada galvassāpes? // Estravel Latvia dāvanu karte ir lieliska izvēle un īsts pārsteigums! | Skatīt vairāk
no 50 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35498405sec.