Lietuvas TOP11 restorāni ar lielāko apgrozījumu

Lietuvā lielāko apgrozījumu 2023. gadā restorānu biznesā veica amerikāņu restorānu tīkls «McDonald’s», bet otrajā vietā ir somu «Hesburger». ASV giganta apgrozījums ir gandrīz divas reizes lielāks nekā trešās vietas ieguvējam ar trim restorānu zīmoliem - «Charlie Pizza», «Katpėdėlė» un «La Crepe». Lietuviešu tīkls var lepoties ar 19 «Charlie Pizza» filiālēm, 11 «Katpėdėlė» filiālēm, 2 pankūku restorāniem « La Crepe» un citiem restorāniem. Lietuviešu ēdināšanas impēriju vada Gediminas Balnis, kurš to ir pārņemis no Kauņas mēra Visvaldas Matijošaitis.

Lietuvā darbojas 17 «McDonald’s» filiāles, kuru netiešais īpašnieks ir Maltā dzīvojuša Hili ģimene. 2023.gadā restorānu tīklam bija 64,92 miljoni eiro liels apgrozījums un 10,9 miljoni eiro liela peļņa.

Somijas «Hesburger» 2024.gada maijā sasniedza 60 filiāles Lietuvā, bet 2023.gada apgrozījums bija 54,5 miljoni eiro, kas ir par 16% vairāk nekā 2022.gadā.

Restorānu apkopojumu Lietuvas uzņēmumu reģistrā ir veicis biznesa datu analītiķis Paulius Rudzkis, ko ir publicējusi Lietuvas televīzija LRT.

Lietuvas TOP11 restorāni ar lielāko apgrozījumu - miljoni eiro

1. McDonald’s – 64,92

2. Hesburger – 54,5

3. Charlie Pizza, Katpėdėlė, La Crepe – 35,62

4. Delano – 33,99

5. iLunch -14,86

6. Manami, Guacamole, Wokout, Eatsushi – 13,56

7. Fortas, Etno Dvaras - 13,25

8. Sushiexpress – 12,66

9. Express Pizza und Crisperia – 12,01

10. Jammi – 10,44

11. Vero Caffe – 9,7

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu nams "Laimes Taure" TAKA
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai. | Skatīt vairāk
Brīvdienas RODĀ ar viss iekļauts! Latvia Tours
Izbaudi grieķu salu burvību – Rodas sala piedāvā kristāldzidru jūru, senu vēsturi un bezrūpīgu atpūtu ar viss iekļauts ēdināšanu | Skatīt vairāk
no 431 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.05.2025 - 18.05.2025 28. Gaujas plostnieku svētki Valmieras novada Tūrisma pārvalde
16.-17. maijā Strenčos tiksimies 28. Gaujas plostnieku svētkos “Kad Gaujas atvari mostas…”! | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Forest Lake” TAKA
Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.07643914sec.