«Wizz Air» ar septiņiem jauniem galamērķiem paplašina maršrutu tīklu no Lietuvas

Lidsabiedrība “Wizz Air” līdz 2026. gada vasarai paplašinās savu maršrutu sarakstu no Lietuvas, pievienojot septiņus jaunus galamērķus, vēsta “Delfi.lt”, atsaucoties uz uzņēmuma komerciālo vadītāju Centrālajā un Austrumeiropā un Tuvajos Austrumos Andrašu Sabo.

Sākot ar 2025. gada decembri, Viļņas lidostā bāzēsies trešais “Wizz Air” lidaparāts, kas ļaus palielināt reisu skaitu.

Jaunie maršruti un datumi:
•    No 27. oktobra: reisi no Viļņas uz Krakovu (4 reizes nedēļā).
•    No 10. decembra: reisi no Palangas uz Oslo (2 reizes nedēļā ziemā, 3 reizes – vasarā).
•    No 12. decembra: reisi uz Tallinu (katru dienu), Nicā (3 reizes ziemā, 2 – vasarā) un Turku (3 reizes nedēļā).
•    No 31. marta 2026.: reisi uz Tirānu (3 reizes nedēļā).
•    Līdz 7. jūnijam 2026.: reisi uz Podgoricu (Melnkalnes galvaspilsētu).

Biļešu cenas būs atkarīgas no galamērķa – lētākie lidojumi uz Turku un Tallinu būs no 15 eiro, bet uz Nicu biļetes maksās vismaz 40 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Ēkas pirmajā stāvā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija un daudzfunkcionāla | Skatīt vairāk
Bebra ekspozīcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes senlejas informācijas centrā ‘’Gulbji’’ izveidota Bebrenes simbola un Dvietes palienes iemītnieka bebra ekspozīcija,kura iepazīstina ar | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Sāc 2026. gadu Dienvidkurzemē Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Jaunais gads ir klāt, un Dienvidkurzeme janvārī aicina sākt to aktīvi un iedvesmojoši! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.47672796sec.