TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Jaunos tūrisma uzņēmējus aicina reģistrēties Ventspils TIC datu bāzē

Strauji tuvojoties aktīvajai tūrisma sezonai, gaisā sāk virmot arī idejas par jaunu tūrisma pakalpojumu izveidi. Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina visus jaunos tūrisma jomā strādājošos uzņēmumus vai pakalpojumu veicējus, kas savu darbību uzsāk Ventspils vai Ventspils novada  administratīvajā teritorijā, bezmaksas reģistrēties un izvietot informāciju TIC mājas lapā visitventspils.com.

Lai popularizētu Ventspils uzņēmumu vai pakalpojumu sniedzēju iespējas un kopīgi palīdzētu pilsētas viesiem iegūt izsmeļošu informāciju par tūrisma piedāvājumu un iespējām pilsētā, reģistrējoties TIC datu bāzē, jaunajiem uzņēmējiem būs papildus iespēja kļūt atpazīstamākiem, piedalīties uzņēmēju tikšanās, kā arī piedalīties Ventspils pilsētas domes izsludinātajos ēdināšanas un izmitināšanas konkursos, konkursa laureātiem sniedzot dažādas privilēģijas, ievietojot informāciju izveidotajos Ventspils tūrisma materiālos.

Lai reģistrētu uzņēmumu Ventspils TIC uzturētajā datu bāzē www.visitventspils.lv, tūrisma uzņēmumam ir jāatrodas Ventspils vai Ventspils novada  administratīvajā teritorijā.

Pieteikt savu uzņēmumu vai pakalpojumu ievietošanai visitventspils.com iespējams izmantojot divus pieprasīšanas kanālus: rakstot uz e-pastu tourism@ventspils.lv vai ierodoties Ventspils

TIC, kur iesniedzējs saņem pakalpojuma saņemšanas reģistrācijas veidlapu, kā arī atbildes un neskaidrajiem jautājumiem par veidlapas aizpildīšanu. Kad reģistrācijas veidlapa ir aizpildīta, tās oriģināls kopā ar pievienotajiem dokumentiem jāiesniedz Tūrisma informācijas centra darbiniekam.

Ēdinātāji un naktsmītnes visitventspils.com mājaslapā izvietotas sekojošā kārtībā: pirmie izvietoti laureāti, kuri ieguvuši kādu no pirmām trīs vietām konkursos "Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī 2018" vai "Labākais izmitināšanas uzņēmums Ventspilī 2018", pēc tam seko tie, kuros var norēķināties ar Ventiem, pēc tam turpinot kārtību atbilstoši punktiem, kas iegūti konkursos "Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī 2018" vai "Labākais izmitināšanas uzņēmums Ventspilī 2018".

Ikviens tūrisma uzņēmējs tiek laipni aicināts izvietot informāciju par uzņēmumu/pakalpojumu Ventspils mājaslapā visitventspils.lv.

Tiem, kas jau izvietojuši informāciju visitventspils.com lapā, lūgums pēc nepieciešamības aktualizēt informāciju, rakstot e-pastu uz tourism@ventspils.lv , ierodoties Ventspils Tūrisma informācijas centrā vai zvanot 63622263.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Grupas "Labvēlīgais tips" koncerts Valmieras Tūrisma informācijas centrs
26. oktobrī plkst. 19:00 Valmieras Kultūras centrā notiks grupas "Labvēlīgais tips" koncerts. | Skatīt vairāk
Latvija
Normunda Rutuļa koncerts "Man nav žēl" Valmieras Tūrisma informācijas centrs
2. novembrī plkst. 19:00 Valmieras Kultūras centrā notiks Normunda Rutuļa koncerts "Man nav žēl". | Skatīt vairāk
Latvijas Radio kora koncertuzvedums  Valmieras Tūrisma informācijas centrs
1.novembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs koncertuzvedums - melnā komēdija vienā daļā "Četri latvju spoku stāsti". | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2019 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2019 1st-studio.com

 
Total Timed::0.3396709sec.