Rīgas Zoodārzā aicina izbaudīt Ziemas naktis

Aizmirsti ikdienas steigu pilsētā un nāc izbaudīt Ziemas naktis Zoodārzā no 2019. gada 20. decembra līdz 26. janvārim! Šogad jau vienpadsmito reizi gada tumšākajā laikā Zooloģiskais dārzs ietērpjas Ziemassvētku noskaņās un aicina izzināt, ko dzīvnieki iesāk vakara stundās:

  • vai nesen atbraukušie pērtiķi geladas un antilopes jaunajā Āfrikas Savannas ekspozīcijā vakaros ir tikpat darbīgi kā dienā?

  • ko žirafes dara vakaros?

  • vai "lielie čiekuri" – pāvi, kas naktīs atpūšas priežu galotnēs, jau izaudzējuši garās virsastes spalvas?

  • un cik aktīvas ir pūces?

  • vai ziemeļbrieži dzenā barotavas un spēlē ragubolu?

  • un vēl, un vēl...

Rīgas Zooloģiskā dārza kases no 20. decembra līdz 26. janvārim būs atvērtas līdz plkst. 19.00, iekštelpu ekspozīcijas līdz 20.00, bet dzīvniekus izgaismotajos āra voljēros varēs vērot līdz plkst. 21.00.

Tradicionāla Ziemas naktīs ir īpašā cena. Atliek vien izdrukāt vai uzrādīt viedtelefonā kuponu, kas pasūtināts no Ziemas nakšu sadarbības partnera uzziņu dienesta 1188 mājaslapas. Plašāk par Rīgas Zooloģiskā dārza ziemas īpašajiem piedāvājumiem sadarbībā ar 1188 lasiet šeit! Bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 4 gadus, un senioriem, kam jau ir vismaz 70 gadi, ieeja zoodārzā ir bez maksas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.11.2025 - 28.11.2025 LVM arborētuma Kalsnava izstāde "Tuvplāns" Madonas TIC
Kokaugu dažādība, to augļu, sēklu un krāsu detaļas, atklāj un iedvesmo dabas materiālu plašajam pielietojumam.Izstāde ir par iespēju uz detaļām | Skatīt vairāk
Latvija
Koncerts "Ziemassvētkus gaidot" Bauskas TIC
Izsmalcināts, emocionāls akustiskās mūzikas vakars ar dziedātāju Linda Leen un izcilu ģitāristu Rihardu Lībieti. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.11.2025 - 27.11.2025 Jaunums! Brīvdienu māja Vestienā Madonas TIC
"Ieviņas" atrodas vēsturiskajā muižas alus brūzī, rokas stiepiena attālumā no Kāla ezera. Nakšņot, ballēties, peldēties, makšķerēt, | Skatīt vairāk
Mazo ražotāju tirdziņš Tukumā Tukuma TIC
Dāvanas, Gardumi un nakšķi, Amatnieku darinājumi, Pirtslietas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.06240296sec.