Saeima atļauj restorāniem darboties līdz pusnaktij

2021. gada 27. maijā Saeimas deputātu vairākums nobalsoja par rosinājumu atļaut sabiedrisko ēdināšanu telpās līdz pusnaktij. Visdrīzāk, ka šie grozījumi varētu stāties spēkā jau maija beigās vai jūnija sākumā.

Latvijas Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis savā facebook lapā publicējis savu viedokli: “Paldies visiem LR Saeimas deputātiem, kuri virzīja un balsoja par pamatotu un loģisku lēmumu - atļaut ēdināšanas uzņēmumu ārā terasēm strādāt līdz plkst. 24:00. Paldies visiem, kuri uzklausīja nozares viedokli!

Ar savu atbildīgo darbu, kopš 7. maija, esam pierādījuši, ka sabiedrības veselība mums ir ļoti svarīga. Esam sekojuši drošības protokolam, aktīvi sadarbojušies ar Ekonomikas ministrija Iekšlietu ministrija un kontrolējošām iestādēm, lai mazinātu visus iespējamos riskus. Kopš 7. maija ar Covid19 saslimušo skaits ir tikai mazinājies.

Šis balsojums bija vitāli svarīgs mūsu nozarei un Latvijas ekonomikai kopumā. Šī lēmuma rezultātā valsts kasē ieplūdīs lielāka summa nodokļu maksājumos un tas atvieglos valsts atbalsta izdevumu sadaļu, jo uzņēmumi sasniegs lielākus apgrozījuma rādītājus. Vēl palīdzētu saulīte un silts laiks, bet to organizēt nav ne politiķu, ne LRB Latvijas restorānu biedrība spēkos.”

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
“Aiz horizonta” Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknes pilsētas TIC
“Aiz horizonta” GORĀ – divu mākslinieku skatījums uz dabu, ekoloģiju un apzinātu radošumu. | Skatīt vairāk
Izglītojošas programmas Skrindu muzejā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Skrindu dzimtas muzejs ir kā kultūras mantojuma krātuve, šodienas aktualitāšu un tradīciju pārmantošanas centrs, ne tikai Skrindu dzimtas piemiņas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.03.2026 - 01.04.2026 Grieķijas salu kruīzi - AKCIJA LĪDZ 31.03. CRUISEcentre
Egejas un Adrijas jūras Kruīzi no 3-14 naktīm // pilna pansija // atlaide līdz 50% // BONUSI! | Skatīt vairāk
no 389 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23966908sec.