Krievijas aviācijā sācies kanibālisms

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā un Rietumvalstu ieviestajām sankcijām agresorvalsts aviācijā ir sācies īsts kanibālisms. Lidmašīnu rezerves daļas vairs nav iespējams iegādāties ārzemēs, tādēļ lidsabiedrības, tostarp “Aeroflot”, lidmašīnas izjauc detaļās.

Krievijas valdība ir sagatavojusi ieteikumus lidsabiedrībām izmantot izjaukto lidmašīnu detaļas, lai pārējie ārvalstīs ražotie laineri varētu turpināt lidojumus vismaz līdz 2025. gadam.

“Aeroflot” izmanto gan “Boeing 737”, gan “Airbus A320” lidmašīnas. Dažas no tām jau izjauktas, lai būtu iespējams tikt pie detaļām.

Saskaņā ar “Reuters” aprēķiniem, kas balstīti uz Flightradar24 datiem, aptuveni 50 “Aeroflot” lidmašīnas jeb 15% no tās flotes, ieskaitot lidmašīnas, kas iestrēgušas sankciju dēļ, nav pacēlušās gaisā kopš jūlija beigām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Programma "Figūrai un labsajūtai" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Izvēlies programmu, kas dos pozitīvu impulsu beidzot sākt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu! Procedūras, mazkaloriju ēdināšana un iespēja zaudēt | Skatīt vairāk
no 378 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.03.2026 - 08.03.2026 8.marts Austeres un šampanietis virs Rīgas Buržujs
Divu apļu, aptuveni 40 minūšu garā braucienā Jūs sagaida elpu aizraujoši skati, privāta atmosfēra un gastronomisks baudījums. | Skatīt vairāk
no 120 EUR
Grandiozs ceļojums uz MALAIZIJU AL SVETS
Aicinām jūs iegremdēties īstā piedzīvojumā. | Skatīt vairāk
Subates Ezermalas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.70570683sec.