«Škoda Vagonka» saņems pamatīgu sodu

Čehijas uzņēmumam “Škoda Vagonka”, kas piegādā Latvijai jaunos vilcienus, kas nemitīgi lūzt un kavē vilcienu satiksmi, sarēķinātais sods saistībā ar jauno elektrovilcienu tehniskajām problēmām ir 267 770, raksta “Diena”, atsaucoties uz AS “Pasažieru vilciens” informāciju.

Tostarp sods par jauno elektrovilcienu defektu nenovēršanu garantijas laikā patlaban ir 263 500 eiro, savukārt pasažieri kompensācijās ir pieprasījuši 372 eiro un kompensācija par lokomotīvju izmantošanu ir 3898 eiro.

Šādi sodi tiek aprēķināti un piestādīti reizi mēnesī. Turklāt šajos aprēķinos nav iekļautas soda sankcijas par pasūtīto vilcienu piegādes kavējumiem.

Travelnews.lv ne tikai rakstīja, bet arī uz “savas ādas” izbaudīja, ko nozīmē vilcienu kavēšanās, kas grauj Latvijas iedzīvotāju plānus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.01.2026 - 15.01.2026 "Škoda 130 gadi" izstāde Motormuzejā  Motormuzejs
Nāc uz Rīgas Motormuzeju un apskati īpašo izstādi "Škoda 130 gadi" līdz 01.02.! | Skatīt vairāk
Latvija
Atlaižu akcija Ventspils rodeļu trasē! Ventspils TIC
Ir īstais laiks, lai gūtu nelielu adrenalīna devu un ar jaunu sparu laistos jaunajā 2026. gadā! | Skatīt vairāk
Baudi ziemu Jēkabpilī!  Jēkabpils novada TIC
Piedzīvo ziemas burvību un aktīvi atpūties Jēkabpils novadā! | Skatīt vairāk
Kolektīva saliedēšanās Rēzeknē  Rēzeknes pilsētas TIC
Ir brīdis svinēt pirmās Jauna gada dienas savam kolektīvam, lai kārtīgi iekustētos 2026.gadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.16138697sec.