«Dīzelītis» neder: «Vivi» nomās no Lietuvas «LTG Link» vilcienu

Tikai 2025. gada 6. janvārī pēc grafiku saskaņošanas darbību uzsāka vilcieni dzelzceļa maršrutā Tallina – Viļņa ar divām pārsēšanām – Valgā un Rīgā. Taču tagad, kā vēsta Err.ee, paredzēta vairs tikai viena pārsēšanās, un tā būs Valgā.

Šobrīd satiksmi no Tallinas līdz Vagai nodrošina Igaunijas “Elron”, no Valgas līdz Rīgai – “Vivi” dīzeļvilciens, bet no Rīgas līdz Viļņai – “LTG Link”. Taču, kā ziņo Err.ee, atsaucoties uz “Elron” pausto informāciju, jau no 10. februāra pasažieriem būs jāpārsēžas vien Valgā, un no Igaunijas pierobežas pilsētas satiksmi nodrošinās Lietuvas “LTG Link”. Tiesa gan, ceļā pavadāmais laiks nesamazināsies.

"Vivi" Komunikācijas un mārketinga daļas vadītājs Edgars Butāns Travelnews.lv norāda, ka šāda informācija nav korekta. ""Vivi" arī turpmāk nodrošinās pārvadājumus posmā Rīga - Valga, tikai, lai paaugstinātu pasažieriem komforta līmeni, brauksim nevis ar savu dīzeļvilcienu, bet nomāsim vilcienu no Lietuvas pārvadātāja "LTG Link"," Travelnews.lv uzsvēra Edgars Butāns, vēlreiz atgādinot, ka pārvadātājs būs "Vivi". Viņš pagaidām vēl nevarēja norādīt precīzu datumu, no kura gaidāmas izmaiņas.

Jau ziņots, ka ar vilcienu no Tallinas uz Viļņu var nokļūt vairāk nekā desmit stundās. Šobrīd gan iesaistītās puses nenoliedz, ka šāda maršruta atklāšana sevi nav attaisnojusi. Vismaz šobrīd. Bet savā ziņā tas jāuzskata par priekšteci "Rail Baltica", kuru vismaz pagaidām plāno atklāt 2030. gadā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.12.2025 - 05.01.2026 Berči arhitektūra Liepājas reģiona TIB
Arhitekts Pauls Makss Berči veidojis pilsētas tēlu vairāk nekā 30 gadus, un viņa atstātais mantojums joprojām ir redzams Liepājas ielās. | Skatīt vairāk
Labāko atpūtas ceļojumu meklēšana Celojumi estravel
Atbilstoši Jūsu vēlmēm, par izdevīgāko pieejamo cenu! - Atpūtas ceļojumu meklēšanas sistēma. Profesionāla konsultanta atbalsts! | Skatīt vairāk
no 299 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.52996802sec.