VIDEO: Kruīza kuģa pasažieris pārkrīt pār bortu un izdzīvo pēc 20 ūdenī pavadītām stundām

28 gadus vecais brits Džeims Maikls Graiems piedzīvojis īstu Pateicības dienas brīnumu, kā to nodēvējuši angļu un amerikāņu mediji. Proti, viņš pārkrita pār kuģa “Carnival Valor” bortu Meksikas līcī, kur sabija 20 stundas, bet tika izglābts!

Kruīzā anglis bijis vien vienu dienu, naktī ceļotājs neatgriezās savā kajītē, par ko trauksmi sacēla viņa māja.

Īsti nav skaidrs, kā ceļotājs pārkrita pār bortu, iespējams, viņš zaudējis samaņu, bet atguvies jau ūdenī, kur, pēc paša vārdiem, cīnījies ar medūzām, stipru straumi un haizivīm. Viņu atrada ASV krasta apsardze un evakuēja.

error

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jaunums - Ceļojumu rezervēšanas platforma Estravel Latvia
JAUNUMS! Visi brīvdienu ceļojumi vienuviet – ātri, ērti, neizejot no mājām 🏠✨ Meklējiet un rezervējiet tiešsaistē! | Skatīt vairāk
no 299 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.11.2025 - 13.12.2025 Aktuālās izstādes Liepājā Liepājas reģiona TIB
Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.62079811sec.