Sicīlija tūristiem plāno maksāt par lidojumu un viesnīcu

Sicīlija pēc pandēmijas beigām plāno vilināt tūristus ar interesantu akciju, kur ceļotājam tiek daļēji (līdz 50%) atmaksāta lidojuma biļete un katra trešā nakts viesnīcā ir par velti. Tūristiem par brīvu ir pieejami visi muzeji un daudzas citas tūrisma vietas. 

Sicīlijas reģiona valdība ir ieplānojusi pēc krīzes investēt 50 miljonus eiro tūristu piesaistei. Taču šis piedāvājums ārvalstu tūristiem nav tik viegli pieejams, jo starptautiskais tūrisms pēc Kultūras ministra Dario Franceschini plāna Itālijā atjaunosies tikai 2020.gada beigās.

Stingrie iedzīvotāju pārvietošanās ierobežojumi Itālijā tiek daļēji atcelti ar 4.05.2020. Restorāni varēs uzsākt savu darbību ar 18.05.2020. Tūrisma nozare saražo 13% no Itālijas iekšzemes kopprodukta. Divu mēnešu laikā (marts un aprīlis) Itālijas tūrisma bizness ir zaudējis vienu miljardu eiro ieņēmumu. 

Vairāk informācijas - www.visitsicily.info

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Maljorka. Agrā izpārdošana Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
VASARA 2026 // MALJORKA - atpūtas un ballīšu MEKA // cenu piemēri MAIJAM | Skatīt vairāk
no 829 EUR
Ziemas preču izpārdošana ViaJurmala
Klāt ir ne tikai ziema, bet arī gada izdevīgākā iepirkšanās. Outlet ciemata veikalos ziemas preču izpārdošana ar atlaidēm līdz pat -70%. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.01.2026 - 17.01.2026 Liepājas Simfoniskais orķestris Liepājas reģiona TIB
17. janvārī Liepājas Simfoniskais orķestris 2026. gadu iesāks ar koncertiestudējumu bērnu auditorijai "Vivaldi gadalaiki" | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12308693sec.