Baltkrievi mēģina «cirst logu uz Eiropu» Krievijas ceļotājiem

Baltkrievija tūrisma firmas cenšas palaist autobusu tūres uz Eiropu, kas varētu būt iespēja arī Krievijas tūristiem tur nonākt, ņemot vērā, ka sankciju dēļ lidsabiedrību pakalpojumi daudziem ir teju neaizsniedzami.

Tiesa gan, tūres pieejamas vien tiem ceļotājiem, kuriem jau ir derīgas Šengenas vīzas. Taču, kā norāda Krievijas tūrisma portāls “Tourprom.ru”, arī baltkrieviem vīzas šobrīd neesot vienkārši saņemt.

Kuriem ir vīzas, ceļot ir vienkāršāk, jo daudzas Eiropas valstis ir atcēlušas prasību ieceļotājiem uzrādīt derīgus vakcinācijas sertifikātus.

Taču pats sāpīgākais ir vīzu jautājums, tādēļ autobusu tūres tiks organizētas vien uz tām valstīm, kas ir gatavas izsniegt tūrisma vīzas Baltkrievijas un Krievijas pilsoņiem. Kā vienu no reālākajiem autobusa tūres galamērķiem “Tourprom” min Ungāriju, kā arī Grieķiju. Tāpat tūristu vīzas turpina izsniegt Itālija, Francija un Spānija.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Neirologs Rīgā Republikas laukuma klīnikā Republikas laukuma klīnika
Neirologs Rīgā - diagnostika un ārstēšana galvassāpju, reiboņu un nervu sistēmas darbības traucējumu gadījumā. Piesakies neirologa konsultācijai! | Skatīt vairāk
DABAS SPA, Silene Resort&SPA**** Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Silenes Dabas SPA piedāvā izjust dabas harmonijas un enerģijas pilnas SPA procedūras, jo dabas SPA rituālos tiek izmantotas Silenes dabas parka dabas | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15569782sec.