Auglis, kuru aizliedz viesnīcas un lidsabiedrības

Pasaulē eksistē auglis, kurš ir ļoti gards, bet to aizliegts gan ienest naktsmītnēs, gan arī lidmašīnās. Runa ir par duriānu. Un to, kā izrādās, atļauj pārvadāt tikai viena lidsabiedrība.

Duriāns ir izplatīts auglis daudzās Āzijas valstīs, un tas ir visā pasaulē plaši pazīstams ar... savu smaku. Tā ir tik “indīga” un briesmīga, ka augli liedz ienests viesnīcās, un arī lidsabiedrības šo smirdošo kārumu ir aizliegušas ienest lidmašīnās.

Tiesa gan, ir viena lidsabiedrība, kas atļauj pārvadāt duriānu, ar noteikumu, kas tas netiek ienests salonā, bet gan ielikts nododamajā bagāžā. Un tā ir Filipīnu zemo cenu lidsabiedrība “Cebu Pasific”. Šai lidsabiedrībai savienojumu ar Rīgu nav, un tas nozīmē, ka legālā ceļā duriāns Latvijā kā ciemakukulis vai suvenīrs nevar nonākt.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Slēpošanas bāze “Egļukalns” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kalnu slēpošanas bāze EGĻUKALNS atrodas Latvijā visaugstākajā Augšzemes augstienē. | Skatīt vairāk
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Lieldienas outlet ciematā Piņķos ViaJurmala
No 12:00 līdz 16:00 – Lieldienu zaķis, olu ripināšana, burbuļu šovs, trušu pilsētiņa, radošās darbnīcas, ponijs, DJ un Street Food! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.03.2026 - 06.02.2026 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58277702sec.