Britu izdevums iesaka pilsētu Baltijas jūras krastā lētu un labu galamērķi

Alus maksā tikai 81 pensu (ap vienu eiro), un šeit ir fantastiska arhitektūra, tā britu izdevums “Mirror” slavē pilsētu Baltijas jūras krastā – Polijas pērli Gdaņsku, iesakot to kā lielisku dažu dienu galamērķi.

Šo galamērķi tiem, kuriem patīk īsi ceļojumu, noteikti iesaka arī Travelnews.lv, it īpaši ņemot vērā faktu, ka pat vasarā uz turieni var aizlidot par pārdesmit eiro – trīs tiešos lidojumus nedēļā nodrošina “Ryanair”. Un Gdaņsku var ērti apciemot arī ar auto – mazāk kā desmit stundu brauciens, un jau atpūties skaistā, sakoptā pilsētā ar jauku arhitektūru un pievilcīgām cenām.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Koncertprogramma "Latgalietis pasaulē" Līvānu TIC
Lai svinētu 40 gadu radošās darbības jubileju, pie saviem skatītājiem dodas dziedātājs, mūziķis un arī nedaudz aktieris Andris Baltacis. | Skatīt vairāk
Lazdukalna skatu tornis Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Skatu tornis atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā, Daugavas kreisajā krastā. | Skatīt vairāk
Konkurss „NAUJENE –2026" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
14.-15. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XXIII starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – | Skatīt vairāk
Turcija. Bodruma - agrā rezervēšana Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri, 7 naktis viesnīcā, VISS IEKĻAUTS ēdināšana | Skatīt vairāk
no 595 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::2.26452303sec.