Lietuvā atceļ vairākus ierobežojumus uz aizliegumu izbraukt no valsts

Lietuvas valdība 2020. gada 29. aprīlī nolēmusi atvieglot vairākus valstī ieviestos Covid-19 izplatības ierobežojošos pasākumus, vēsta Lietuvas Nacionālais radio un televīzija.

Sākot no 30. aprīļa, ārpus apdzīvotām vietām sejas maskas vairs nebūs obligātas, ja 20 metru rādiusā neatradīsies citi cilvēki, neskaitot tuviniekus. Tuvākajā laikā būs ļauts atvērt arī tirdzniecības vietas, kurās pārdod nepārtikas preces.

No 10. maija būs ļauts atsākt lidojumus ierobežotā apjomā uz valdības apstiprinātiem galamērķiem. Satiksmes ministrs atzīmē, ka pirmie reisi varētu tikt atjaunoti uz Latviju, Vāciju un Poliju, bet liela nozīme būs citās valstīs valdošajiem nosacījumiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kalkūnes muižas pils Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska, kopā ar torņiem, tornīšiem un jumta izbūvēm. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.01.2026 - 21.01.2026 Ziemas atpūta Baltvillā Baltvilla
Sniegots ezers, miers un SPA relaksācija – atklāj, cik patīkama var būt ziemas atpūta viesnīcā Baltvilla ar mūsu īpašajiem piedāvājumiem. | Skatīt vairāk
Prāmju rezervēšanas sistēma FerryTickets
Ērta, vienkārša prāmju rezervēšanas platforma. Vietu pieejamība reālajā laikā. Klientu atbalsta centra pakalpojumi darba laikā. | Skatīt vairāk
no 39 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.74430609sec.