Igaunija stingrāk vērsīsies pret iebraucējiem no Eiropas

Jau no 2021. gada 19. jūlija desmit dienu pašizolācija netiks piemērota vien tiem ieceļotājiem Igaunijā, kuri ieradīsies no Eiropas Savienības valstīm, kurās saslimstība ar Covid-19 pēdējo 14 dienu laikā nepārsniedz 75 uz 100 000 iedzīvotājiem.

Šādu lēmumu pieņēmusi Igaunijas valdība, balstoties uz Es rekomendācijām. Līdz šim Igaunijā bez pašizolācijas varēja iztikt iebraucēji no valstīm, kur saslimstība nepārsniedza rādītāju 150 uz 100 000 cilvēkiem.

Iebraucējiem no valstīm, kur saslimstības rādītājs ir 75-200 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju, būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests vai vakcinācijas sertifikāts. Ja šādu dokumentu nav, tad jāveic tests uz vietas, un mītnes vietā jāgaida tā rezultāts.

Ja persona ierodas Igaunijā, kur Covid-19 gadījumu skaits pārsniedz 200 uz 100 000 cilvēku, tad jādodas 10 dienu pašizolācijā. Šo termiņu gan var samazināt, ja divas reizes nodod Covid-19 testu, un abas reizes tas ir negatīvs. No pašizolācijas gan atbrīvotas personas, kad pārslimojušas Covid-19 pēdējo 180 dienu laikā vai veikušas veikušas pilnu vakcināciju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates Ezermalas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Stendera muzejs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lašu pagastā (tagad Eglaines pagasts) 1714. gada 27. augustā dzimis Gothards Frīdrihs Stenders – vācu tautības mācītājs, apgaismotājs. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.02.2026 - 22.02.2026 Andris Baltacis koncertē Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Andris Baltacis | Latgalietis pasaulē | 40 gadi uz skatuves. 22. februārī plkst. 15:00 Valmieras Kultūras centrā. Biļetes - "Biļešu paradīzē" | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Zanzibāra - pēdējās vietas 23.03. On-line ceļojumi Estravel
Lidojums no Rīgas, transfēri un 10 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // PĒDĒJĀS VIETAS 23.03. | Skatīt vairāk
no 1509 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.94820714sec.