Turpmāk prāmji Igaunijā maksās dārgāk

Igaunijā plānots no 2022. gada februāra paaugstināt biļešu cenas prāmju satiksmei, kas savieno Sāremā un Hījumā salas. Cenu paaugstināšana gan neattiekšoties uz pašiem salu iedzīvotājiem.

Šobrīd pasažieru biļete uz Sāremā maksā 3 eiro, bet auto – 8,40 eiro. Pēc cenu kāpuma cenas būs attiecīgi 4,30 eiro un 12 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.02.2026 - 28.02.2026 Idejas ziemas atpūtai Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj ziemas burvību Rēzeknē – no aktīviem piedzīvojumiem līdz sirds siltumam! | Skatīt vairāk
Konkurss „NAUJENE –2026" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
14.-15. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XXIII starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.02.2026 - 23.02.2026 Spring Festival - brančs un izklaides Baltic Beach Hotel & SPA
Svētdien, 22. februārī, aicinām uz bagātīgu branču un jautru svētku programmu, lai kopīgi sagaidītu pavasari! Ņem ģimeni, draugus un pievienojies! | Skatīt vairāk
no 29 EUR
Kopenhāgena - Barselona CRUISEcentre
/ 9 naktis / Kopenhāgena – Amsterdama – Šerbūra – Malaga – Alikante – Barselona / | Skatīt vairāk
no 857 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.78011918sec.