Igaunija liek punktu Covid-19 ierobežojumiem

Igaunijas valdība 2022. gada 16. maijā nolēmusi atcelt visus ceļošanas ierobežojumus, kas vēl bija spēkā Covid-19 dēļ.

Tas nozīmē, ka turpmāk Igaunijā ne tikai Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas iedzīvotāji varēs iebraukt, neuzrādot vakcinācijas sertifikātu vai slimības pārslimošanas apliecinājumu, bet šādas priekšrocības būs arī trešo valstu pilsoņiem.

Zīmīgi, ka ar 1. jūliju Igaunijā nebūs jādodas karantīnā Covid-19 dēļ.

Šobrīd no 27 Eiropas Savienības valstīm ceļošanas ierobežojumus atcēlušas 18, un tāpat no tiem atteikušās arī Norvēģija, Apvienotā Karaliste un Šveice.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Outlet ciemata veikalos pavasara kolekcija ViaJurmala
Košas kolekcijas par outlet cenām, tātad ar –30% atlaidi! | Skatīt vairāk
Pavasaris Grenlandē, no Kopenhāgenas Estravel Latvia
Iekšējais lidojums no Kopenhāgenas saskaņā ar maršrutu, izmitināšana uz 7 naktīm, brokastis, 1 vakariņas | Skatīt vairāk
no 2450 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.61958814sec.