Tikai vienā Igaunijas pilsētā Jauno gadu sagaidīs ar uguņošanu [1]

Teju visās Igaunijas lielākajās pilsētās gaidāmi dažādi pasākumi Jaunā gada sagaidīšanai, taču ne uguņošanas, vēsta “Err.ee”.

Šādus lēmumus pašvaldības pieņēmušas, rūpējoties par vidi un dzīvnieku drošību. Tā, piemēram, Tartu salūtu nav vairs pēdējos piecus gadus.

Taču viena no Igaunijas pilsētām tomēr nolēmusi šo tradīciju atjaunot, un 2025. gadu sagaidīt ar svētku salūtu. Tā ir Narva, kas atrodas pie pašas Krievijas robežas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Оэфтшы 12/27/2024 10:50 Super! Jābrauc uz Narvu svinēt!

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.02.2026 - 11.02.2026 Saimis tradiceju škola "Meteņa dīna" Krāslavas TIC
8. februārī plkst. 12.00 Andrupenes lauku sēta aicina lielus un mazus uz Aizgavēņa svinībām, iezīmējot ziemas beigu tuvošanos! Vairāk info: | Skatīt vairāk
Dvietes senlejas informācijas centrs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parkā „Dvietes paliene” Bebrenes pagasta Putnu salā 2008. gada vasarā izveidots Dvietes senlejas informācijas centrs „Gulbji”. | Skatīt vairāk
Dubaijas kūrorti - Pēdējās vietas! Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 639 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.02.2026 - 10.02.2026 Grieķija šovasar – 4 galamērķi! Latvia Tours - Berga bazārs
Atklāj saulaino Grieķiju četros populāros galamērķos – Krētā, Rodā, Korfu un Peloponesā, baudot Vidusjūras noskaņu, izcilu virtuvi un lielisku | Skatīt vairāk
no 465 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53756404sec.