13. jūnijs vēsturē: Atklāj ūdens atrakciju parku «Nemo» Jūrmalā

Tālajā 1998. gada 13. jūnijā Jūrmala beidzot sagaidīja savu pirmo ūdens atrakciju parku – «Nemo». Tolaik tas Latvijas sabiedrībā izraisīja plašu rezonansi.

Āra akvaparks, caurules šļūkšanai – tas 1998. gadā bija kaut kas, kas pieredzēts tikai ārvalstīs. Turklāt turpat «Nemo» teritorijā darbojās arī kempings, bet reizi pa reizei tur tika sarīkots arī kāds grandiozs koncerts. Piemēram, vienu vasaru Vaivaros ciemos ieradās pat Stings jeb Gordons Metjū Samners.

Gadiem ejot ūdens atrakciju parks zaudēja savu pievilcību, bet tā īpašnieki koncentrējās uz viesu izmitināšanu. Kempings «Nemo» darbojas vēl šobaltdien, izmitinot viesus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Skolēnu pavasara brīvlaiks Jūrmalā Jūrmalas TIC
Pavasara brīvlaikā Jūrmala aicina ģimenes uz piedzīvojumiem – ekskursijām, radošām darbnīcām, audiogidu pastaigām, izstādēm, kino un | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.03.2026 - 07.03.2026 DAIĻAIS BRANČS Rēzeknes pilsētas TIC
8. martā 11:00 restorāns ZĪDS un GORS aicina uz Daiļo branču – elegancei un garšai. | Skatīt vairāk
35 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.02.2026 - 09.03.2026 Literālais šovs ar skatu uz jūru Baltic Beach Hotel & SPA
Aicinām uz vakaru, kur izsmalcinātas vakariņas, elegance, humors, ironija un sirsnība satiekas lieliskā un nepiespiestā atmosfērā Jūrmalā! | Skatīt vairāk
no 25 EUR
Programmas un meistarklases ikvienam Bauskas TIC
No radošām darbnīcām līdz izzinošām programmām – iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai iedvesmotos, mācītos un baudītu kopā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.57790208sec.