29. oktobris vēsturē: Atklāj Stambulas lidostu

2018. gada 29. oktobrī atklāja vienu no lielākajām lidostām Eiropā – Stambulas lidostu ar IATA kodu IST. Stambulas lidosta ir “Turkish Airlines” mājvieta.

2019. gada 6. aprīlī tika slēgta līdz šim noslogotākā Turcijas lidosta – Ataturka lidosta, un visi regulārie lidojumi tika pārcelti uz Stambulas lidostu.

Tā ir viena no lielākajām lidostām Eiropā, un patiešām spēj pārsteigt. No ceļotāju viedokļa tā ir gana ērta, taču, ja lidosta tiek izmantota tranzītam un jāmaina termināļi, jāapbruņojas ar pacietību jāmēro iespaidīgi attālumi.

Ja gaidīšanas laiks starp lidojumiem Stambulā ir gana ilgs, var baudīt lidostas galvenās priekšrocības – savā ziņā tā ir kā liels iepirkšanās centrs, kur atrodami ne tikai dārgie veikali, bet sevi var izklaidēt iepērkoties, piemēram, salīdzinoši lētajā “LC Waikiki”.

2023. gadā Stambulas lidosta bija otrā noslogotākā lidosta Eiropā, piekāpjoties vien Hītrovas lidostai Londonā. Tā apkalpoja 76 miljonus pasažieru.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Sventes ezers Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezers ir Latvijas 10 dziļāko ezeru skaitā. Tas ir līčains un izcili ainavisks ezers, kas ietilpst Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidū. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.02.2026 - 14.02.2026 Pavasaris Vjetnamā — pēdējās vietas! Latvia Tours
16.03. un 09.04. pēdējās vietas no Rīgas! Atklāj Vjetnamu pavasarī — eksotiskas garšas, smaragda krāsas daba un nesteidzīgs okeāna ritms, kas liek | Skatīt vairāk
no 1365 EUR
PRP injekcijas ceļa locītavās Republikas laukuma klīnika
Mūsdienās arvien vairāk pacientu meklē efektīvas un drošas metodes, kā mazināt ceļa locītavu sāpes un uzlabot dzīves kvalitāti. | Skatīt vairāk
Turcija. Bodruma - agrā rezervēšana Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Lidojums no Rīgas, transfēri, 7 naktis viesnīcā, VISS IEKĻAUTS ēdināšana | Skatīt vairāk
no 595 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48943877sec.