Nosauktas 10 tūristu visvairāk apmeklētākās pasaules pilsētas

2019. gada 4. septembrī publicēts jaunākais saraksts ar pasaules populārākajām pilsētām, uz kurām iecienījuši doties ceļotāji.

Jau ceturto gadu šī topa pirmajā vietā ierindojas Taizemes galvaspilsēta Bangkoka. 2018. gadā to apmeklēja 22.8 miljoni tūristu.

Parīze un Londona ierindojušās topa otrajā un trešajā vietā, bet Dubaija ar 15,9 miljoniem tūristu ierindojusies topa ceturtajā vietā.

Citas divas augsti attīstītās Dienvidaustrumāzijas pilsētas -  Singapūra un Kualalumpura - atrodas saraksta piektajā un sestajā vietā. Tālāk seko Ņujorka, Stambula, Tokija un Antālija.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tallina - Stokholma - Tallina FerryTickets
2 naktis uz prāmja // izklaide uz kuģa // cena takarīga no nedēļas dienas // kursē ik pēc dienas | Skatīt vairāk
no 64 EUR
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
Šūpoļu festivāls Siguldas novada TIC
Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls, kas aicina ļauties priekam un piedzīvot neparastas šūpoles visa festivāla maršrutā. | Skatīt vairāk
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” (59,3 ha) atrodas krāšņā ielejā, ko izgrauzuši ledāju kušanas ūdeņi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.7660768sec.