Barselona kļūst par viedāko pilsētu Eiropā

Dienvideiropas metropole Barselona jau agrāk izpelnījusies mobilo un digitālo tehnoloģiju analītiķu atzinību, iegūstot titulu "Globālā viedā pilsēta".

Barselona var lepoties ar viedo satiksmes un stāvvietu vadības sistēmu, gudro apgaismojuma sistēmu un viedo energoefektivitātes vadības sistēmu. Taču tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, tāpēc Barselona ir parakstījusi nodomu protokolu ar globālo tehnoloģiju uzņēmumu "Huawei", lai paātrinātu digitālo revolūciju un uzlabotu uzņēmējdarbības vidi.

Gudrās pilsētas "smadzenes" ir viedais vadības centrs, kas ļauj efektīvāk izmantot pilsētas resursus – cilvēkiem līdzdarboties pilsētas infrastruktūras plānošanā un attīstīt veselības aprūpes informācijas sistēmas. Atsevišķas sadarbības jomas, uz kurām attiecas nodomu protokols, ietvers novatoriskus tehnoloģiskus risinājumus, piemēram, 5G, viedo pilsētu aplikācijas un digitālo pārveidi, kā arī veicinās augstas kvalitātes darbavietas.

 "Tas papildina to 200 tehnoloģiju uzņēmumu sarakstu, kas pēdējos gados ir pārcēlušies uz pilsētu, un uzsver to ekonomisko stimulu nozīmi, kurus Barselona ir veikusi Āzijā. Ceram, ka tas mums palīdzēs kļūt par stratēģisko partneri biznesā tādos projektos, kā šis," sacīja Barselonas pilsētas domes priekšsēdētājs Jaume Kolboni (Jaume Collboni).

Īpašas platformas palīdzēs cilvēkiem plānot kopējo pilsētas infrastruktūru, uzlabot biznesa pieredzi un paātrināt pakalpojumu sniegšanu. Speciālas lietojumprogrammas ietver saprātīgu ceļu analīzi un novatoriskus iekšzemes navigācijas risinājumus, kas integrēti ar viedām tehnoloģijām, aptieku un slimnīcu informācijas sistēmas, foto arhivēšanas un komunikāciju sistēmu risinājumus, virtuālo e-muitu, kam pamatā ir "Huawei" izstrādātie glabāšanas mehānismi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Wedding offer in Bauska region Bauskas TIC
If you are planning a wedding - Bauska County is the right place! | Skatīt vairāk
Bebrenes dzirnavas Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.11.2025 - 28.11.2025 Meistarklase ar latviešu mūziķi IGO! Krāslavas TIC
29.novembrī plkst. 15.00, Krāslavas Amatniecības centrā norisināsies porcelāna trauku dekorēšanas meistarklase ar latviešu mūziķi IGO! Iedvesmojoša | Skatīt vairāk
no 35.00 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.11.2025 - 01.12.2025 Auto-foto orientēšanās spēle Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. līdz 30. novembrim ikviens piedzīvojumu entuziasts aicināts piedalīties aizraujošā auto-foto orientēšanās spēlē “Medību sezonas noslēgums"! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.21037412sec.