TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Valstis, no kurām atgriežoties Latvijā, jāievēro 10 dienu pašizolācija (19.11.2021)

Slimību profilakses un kontroles centrs 2021. gada 19. novembrī aktualizējis valstu sarakstu, uz kurām nerekomendē ceļot Latvijas iedzīvotājiem.

Atbraukušajam no ārzemēm, kur 14 dienu kumulatīvais COVID-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 75 gadījumus uz 100 000, jāievēro pašizolācija 10 dienas, ja vien cilvēks nav vakcinējies, pārslimojis Covid-19 - proti, ir bez vakcinēšanās sertifikāta.

Turpmāk pašizolācija būs jāievēro tām personām, kuras atgriežas vai ceļojušas tranzītā caur šīm Eiropas valstīm: Lietuva, Slovēnija, Igaunija, Rumānija, Monako, Horvātija, Īrija, Bulgārija, Austrija, Grieķija, Šveice, Beļģija, Slovākija, Kipra, Norvēģija, Luksembruga, Nīderlande, Malta, Vācija, Andora, Čehija, Francija, Ungārija, Itālija, Islande, Portugāle, Sanmarino, Somija, Zviedrija, Dānija, Lihtenšteina, Polija. Kā arī Apvienotā Karaliste, Singapūra, Ukraina, Kanāda, Jordānija, Austrālija, Kanāda un Čīle. 10 dienu karantīna jāievēro atgriežoties no trešajām valstīm, kur Covid-19 saslimšanas skaits pārsniedz 75 uz 100 000 iedzīvotāju - tajā skaitā no Krievijas un Baltkrievijas. Ja vien cilvēks nav pārslimojis Covid-19 vai pilnībā veicis vakcinācijas kursu, ko var apliecināt ar sertifikātu.

Pašizolācija nav jāievēro cilvēkiem, kuri ieradušies no valstīm, kurās 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem nepārsniedz 75 gadījumus uz 100 000. Tas ir tā dēvētais "zaļais saraksts".

Valstis, atgriežoties no kurām nav jāievēro pašizolācija, ir: Spānija, Vatikāns, kā arī Dienvidkorueja, Kolumbija, Katara, Jaunzēlande, Peru, Argentīna, Bahreina, Apvienotie Arābu Emirāti, Kuveita, Namībija, Ruanda, Indonēzija, Saūda Arābija, Honkongas īpašās pārvaldes apgabals, Taivāna, Makao īpašās pārvaldes apgabals.

Savukārt ikvienam, kas ierodas Latvijā no valsts, kur saslimstības riska novērtējums ir augstāks par 75 gadījumiem uz 100 000 cilvēku, ir jāievēro pašizolācija. Un atkal jau piepbilde par sertifikātu.

Saraksts stājas spēkā ar esošās nedēļas nākamo dienu (sestdienā, plkst.00:00) pēc tā publicēšanas SPKC mājaslapā (saraksts PDF).

Aktuālā informācija - Valstu saslimstības rādītāji ar COVID-19 - ir pieejama SPKC mājaslapā - spkc.gov.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
TOP 12 tūrisma objekti Bauskas novadā Bauskas TIC
Plāno brīvdienas Bauskas pusē? Šie 12 objekti ir obligāti jāiekļauj tavā maršrutā! | Skatīt vairāk
LIELDIENAS | Tukumā Tukuma TIC
Lieldienu svinības Tukumā pulcēs ģimenes uz jautru un krāsainu pavasara programmu. | Skatīt vairāk
Latvijas tūrisma informācijas tirgus 2026 Ventspils TIC
Aicinām visus Latvijas tūrisma informācijas centrus un galamērķu pārstāvjus pieteikties dalībai “XI LATVIJAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS TIRGŪ 2026”, 9 | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.65693283sec.