TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Aģentūras «Skudras Metropole» un «Dont Panic» kāpj uz vienas skatuves ar Olimpisko spēļu rīkotājiem

Latvijas pārstāvji, radošā apvienība “Skudras Metropole” un dizaina risinājumu uzņēmums “Dont Panic”, ar projektu “Christmas Residence” iegūst SUDRABU kategorijā “Proprietary Format” un ar projektu “Digital Flower Gallery – Champagne Bar” iegūst BRONZU kategorijā “Creative Installation” prestižajā konkursā “BEA World festival”, kas norisinājās Itālijā, Romā.

BEA (best event award) - pasākumu industrijas gada centrālais notikums pasaulē, prestižais un vadošais nozares profesionāļu konkurss un festivāls, kas ir līdzvērtīgs apbalvojums kino industrijas “Oskara” balvai. Konkurss norisinās aptuveni 20 gadus un šogad tajā tika iesniegts līdz šim vēl nebijis rekordliels darbu skaits – 463 (+39% salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem) absolūti lieliski darbi no 38 valstīm, 6 kontinentiem. Piedalījās 1300 delegāti un 110 starptautiskās aģentūras no visas pasaules. Milzīga, ļoti nopietna, profesionāla konkurence.

Šis ir bijis lielākais dalībnieku skaits festivāla vēsturē, kas vēlreiz apliecina pasākuma globālo nozīmi un konkurences spēku. Konkursā piedalījās gan vietējie līderi, gan globāli nozīmīgi spēlētāji no dažādām pasaules malām. Par iekļūšanu finālā, demonstrējot savas radošās pieejas un ieguldījumu pasākumu industrijā, sacenšoties par atzinību vairākās kategorijās un balvām cīnījās tādi daudzi pasaules slaveni zīmoli, kā Coca-Cola, BMW, Ferrari, FIFA, Guinness, Corona, Google, L'Oréal Paris un pats galvenais, Paname24 - ar Parīzes 2024. gada Olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju, u.c.

“BEA World festivāls mūsu nozarei ir kā kino ļaudīm Oskara ceremonija, tāpēc ik gadu aģentūras no visas pasaules sacenšas, lai nokļūtu industrijas epicentrā. Šogad rekordliels dalībnieku un darbu skaits palielināja konkurenci un spriedzi vēl nebijušos apmēros. Pat olimpiādes veidotāji piedalījās šajā notikumā un ieguva prāvu pulku balvu. Arī viņiem ir svarīgs nozares profesionāļu vērtējums, tieši tāpat kā mums.

Mūsu komanda ļoti priecīga un pagodināta, ka spējam līdzvērtīgi stāvēt līdzās nozares korifejiem, ka sīvā cīņā uzveicām konkurentus, kuru darbiem budžeti mērāmi miljonos, ka žūrija piešķīra sudraba un bronzas godalgas, saskatot mūsu darbos izcilus rezultātus un jēgpilnu vēstījumu,” uzsver radošās apvienības “Skudras Metropole” vadītāja un radošā direktore Gundega Skudriņa.

“Esam pagodināti par starptautiskās žūrijas augsto atzinību, kas novērtē jēgpilnus un inovācijās balstītus notikumus.

Jaunradītie formāti, jaunāko tehnoloģiju integrācija, inovatīvā scenogrāfija, mākslinieciskie risinājumi un rūpes par ilgtspēju tika pamanītas un izceltas starp vairākiem simtiem citu projektu no visas pasaules, kas ir spilgts apliecinājums mūsu spējai konkurēt starptautiskajā arēnā.

Iegūtās atzinības ir visas komandas nopelns, kas notikumu radīšanā un īstenošanā darījuši krietni vairāk, kā prasa pienākums,” pauž projekta vadītājs Toms Veiss.

“Skudras Metropole” un “Dont Panic” komanda piedāvā unikālus un neaizmirstamus pasākumus un  apliecina, ka ir līderi pasākuma industrijā, spējot radīt pasaules līmeņa pieredzi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Riču ezers un Pērkules krauja Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Riču ezers atrodas pierobežā un ietilpst Silenes dabas parka teritorijā. Gleznains skats uz ezeru paveras no Pērkules kraujas jeb Riča ezera stāvkrasta. | Skatīt vairāk
7 naktis KARĪBU KRUĪZĀ 🚢  Latvia Tours
𝐌𝐒𝐂 𝐖𝐎𝐑𝐋𝐃 𝐀𝐌𝐄𝐑𝐈𝐂𝐀 piedāvā modernu dizainu, izklaides, baseinus, restorānus un atpūtu bez steigas. | Skatīt vairāk
no 644 EUR
Seno gaismekļu izstāde Skrindu muzejā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
No Skrindu dzimtas muzeja krājuma priekšmetiem šodien goda vietā ceļam dažāda veida gaismekļus, kuri ir saglabājušies no 19.gs. līdz mūsdienām. | Skatīt vairāk
Silene Resort & Spa**** Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.5239141sec.