Biķernieku trasē norisināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms

Rīgas Motormuzejs ziņo, ka jau šajā nedēlas nogalē - 2019. gada 14. un 15. septembrī - Biķernieku trasē norisināsies ilgi gaidītais FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms Neste World RX of Latvia.

Sacensību dienās muzejs būs atvērts kā ierasts līdz plkst. 18.00 un ieeja Neste World RX of Latvia apmeklētājiem, uzrādot derīgu sacensību aproci, būs par puscenu.

Tā ir lieliska iespēja pēc sacensību braucieniem vakaru turpināt motorizētā atmosfērā, apskatot Rīgas Motormuzeja seno spēkratu kolekcijas.

Visi interesenti sacensību dienās ir aicināti iegriezties arī Motormuzeja un Biķernieku trases aktivitāšu teltī rallijkrosa sacensību fanu zonā. Šeit būs iespēja izbraukt miniatūru Biķernieku rallijkrosa trasi ar elektriski vadāmiem auto modeļiem.

Plašāka informācija motormuzejs.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latgales garšu mēnesis - IGGI bārs Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē. | Skatīt vairāk
Latvija
TLMS "Valmiera" jubilejas izstāde Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Par godu TLMS "Valmiera" 80.jubilejai no 7. marta līdz 22. aprīlim Valmieras muzejā būs skatāma izstāde “Rokas un pavedieni”. | Skatīt vairāk
Lieldienu programma Jūrmalā Jūrmalas TIC
Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei. | Skatīt vairāk
Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā Bauskas TIC
Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā un apvieno vēstures izziņu, aktīvo atpūtu un radošu līdzdarbošanos! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::4.21676207sec.