Alūksnes muzejs aicina svinēt Meteņus

Alūksnes muzejs aicina svinēt latviešu tradicionālos gadskārtu svētkus – Meteņus. Pasākums norisināsies 2020. gada 8. februārī, Alūksnes Muižas parkā pie Eola tempļa.

Kopā ar Viļakas novada folkloras kopu "Upīte" sanāks pašā ziemas viducī – Meteņos, kad parasti dzen to ziemu prom un aicina pavasari ar dziesmām, dančiem un rotaļām, kā arī dažādām jautrām izdarībām un spēlēm. Arī šogad kursugunskuru un sadedzinās iepriekšējo Jāņu vainagus.

Ir sanācis tā, ka pagājušajos Meteņos ziema ir labi aizbaidīta, tad šogad pasākuma dalībnieki, ja vēl nebūs atnākusi, dzīs prom rudeni un gaidīs pavasari!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Spāņu garīgā mūzika Bauskas pils velvēs Bauskas TIC
Bauskas pils muzejs aicina uz mediatīvu garīgās mūzikas koncertu sveču gaismā pils velvēs. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.10.2025 - 08.11.2025 Relaksējies SPA Ventspils TIC
Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.11.2025 - 11.11.2025 Patriotu nedēļa Motormuzejā Motormuzejs
Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus un visus apmeklētājus svinēt Latvijas valsts svētkus, piedaloties aizraujošās un izglītojošās aktivitātēs | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.11.2025 - 11.11.2025 “Zeimuļs” – arhitektūras brīnums Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Iepazīsti futūristisku arhitektūras brīnumu Latgalē – “Zeimuļs” ar zaļajiem jumtiem un torņiem kā divi milzu zīmuļi! + Aizraujošs skats no | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.61947012sec.