Naksnīgais pārgājiens Alūksnē

Iedrošinot gūt pieredzi, kas apvieno dabu, kultūru un vēsturi vienā gleznainā ceļojumā, kas norisinās tumšajā diennakts laikā, Alūksnes Tūrisma informācijas centrs aicina ikvienu interesentu 2025. gada 15. februārī piedalīties “Naksnīgais pārgājiens Alūksnē” .

Pārgājiena dalībniekus cauri Alūksnes nakts burvībai pavadīs un ar aizraujošiem stāstiem iepazīstinās gide Una. "Vietas pa kurām mēs bieži esam staigājuši dienas laikā, nakts klusuma aizsegā un pilsētas gaismās atklājas pilnīgi citā veidā. Tumsa pilsētu padara mistiskāku un noslēpumaināku, tā vien mudinot piestāt un atklāt to burvību, kas dienas laikā paliek nepamanīta. Pārgājienā vēlamies parādīt mūsu pilsētu no pavisam citas perspektīvas, aplūkojot to pilsētas gaismu un nakts ēnu ieskautu,” stāsta Una.

Pārgājiens vedīs pa vietām, kur varēsiet pakāpties augstāk, izbaudot nakts ainavas un pilsētas burvību. Ceļojums sāksies pilsētas centrā un  vedīs gar Alūksnes ezera krastu, cauri Bērzu birztalai, līdz Tempļa kalna parkam, kur būs unikāla iespēja uzkāpt Alūksnes skatu tornī un aplūkot skatu uz naksnīgo pilsētas ainavu. Turpinājumā šķērsojot muzikālo gājēju tiltu, dalībnieki nonāks Livonijas Ordeņa pilsdrupās, kur ļaujoties gaismas un mūzikas saspēlei, varēs baudīt muzikālo teiksmu “MARIENBURGAS astotais brālis”.

Plānotais pārgājiena garums ir aptuveni 3,5 kilometri un kopējais laiks - 3 stundas. Iesakām dalībniekiem ņemt līdzi lukturīšus un uzlādētus mobilos telefonus.

Papildus informācija un pieteikšanās pa tālruni 25442335 līdz 14. februārim.
Tikšanās vieta 15. februārī pulksten 18:00 pie Alūksnes Tūrisma informācijas centra, Ojāra Vācieša ielā 1.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.02.2026 - 28.02.2026 Zelta Mikrofons Ventspils TIC
Lai pilsētas viesiem šo notikumu būtu ērti apvienot ar atpūtu Ventspilī, Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis piedāvājumu apkopojumu. | Skatīt vairāk
Latvija
Koncertuzvedums “Gerda” Mežotnes baznīcā Bauskas TIC
Koncertuzvedums “Gerda” ir muzikāls Hansa Kristiana Andersena pasakas “Sniega karaliene” tēlojums interaktīvā koncerta formātā. | Skatīt vairāk
Baudīt ziemu jādodas uz Aglonu!  Preiļu novada TIC
Ziema turpinās un izskatās, ka tā netaisās atlaist grožus! Baudi ziemas brīvdienas Aglonā! | Skatīt vairāk
Viena diena Bauskā Bauskas TIC
Bauskas šarms slēpjas detaļās. Visnegaidītākajās vietās uzrodas kaķu mozaīkas. Senām mājām jaunu garšu piešķir izšūtas rozes. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.95412707sec.