Dobeles pilsētas kultūras nams atklāj 81. sezonu

2020. gada 11. un 12. septembrī tiks atzīmēta Dobeles pilsētas kultūras nama 81. sezonas atklāšana, šim notikumam īpaši veltītā festivālā, Dobeles pilsētā.

Pagājušā gada septembrī Dobeles pilsētas kultūras namam apritēja apaļi 80 gadi, kas tika atzīmēti ar renovētās ēkas atklāšanu, tehniski papildinātās zāles ieskandināšanu un grandiozām jubilejas svinībām. Arī šogad, uzsākot pilsētas kultūras sezonas jauno desmitgadi, pilsētas viesi un iedzīvotāji tiks iepriecināti ar krāšņu un daudzveidīgu kultūras programmu. Programmas ietvaros izskanēs Lindas Leen solokoncerts, kā arī pilsētas amatierkolektīvu apvienotās un individuālās koncertprogrammas.

11. septembrī, plkst.18:00, Dobeles pilsētas kultūras nama Lielajā zālē apmeklētājus priecēs Lindas Leen solokoncerts. Koncertprogrammā iekļautas jaunas un visiem jau zināmas dziesmas, kas priecēs klausītājus dažādos vecumos. Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un dpkn kasē. Pasākuma organizētāji atgādina, ka biļešu skaits ir ierobežots un iesaka tās iegādāties laikus.

12. septembrī, no plkst. 11:00 līdz 16:00, Dobeles pilsētu piedziedās, piedejos un pieskandinās Dobeles pilsētas kultūras nama amatiermākslas kolektīvi, kas, kā ierasts, dižosies ar saviem daudzveidīgajiem priekšnesumiem. Pasākuma programmā pieskandināsim Dobeles pilsētas kultūras nama pagalmu, Bērzes upes kreisā krasta promenādi, Dobeles pilsdrupu parku, Dobeles Ev. Luteriskās baznīcas dārzu un, protams, pašu kultūras namu. Aicinām pasākuma apmeklētājus parupēties par laikasptākļiem atbilstošu apģērbu un plediem vai saliekamajiem krēsliem sēdēšanai. Pasākumi 12. septembrī ir bezmaksas.

Paralēli daudzveidīgajiem koncertiem un izrādei, Dobeles Amatu mājā visas dienas garumā bezmaksas būs iespējams aplūkot Sandras Dikmanes izstādi "Dienasgrāmata", kā arī Tautas lietišķās mākslas studijas "Avots" mini-izstādi. Savukārt vēsturiskajā Tirgus laukumā, pašā Dobeles sirdī, gardēžiem būs iespēja baudīt nesteidzīgu maltīti, kādā no interesantajām ēdinātavām.

Sliktu laikapstākļu gadījumā 12.septembra pasākumu programma tiks pārcelta kultūras nama telpās. Lūdzam sekot līdz aktuālajai informācijai Dobeles pilsētas kultūras nama Facebook lapā un mājaslapā (www.kulturadobele.lv).

  • Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

  • Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar CCovid-19 vīrusa izplatības ierobežošanu.

  • Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams un Dobeles Amatu māja.

  • Pasākumu atbalsta Dobeles novada pašvaldība.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.10.2025 - 27.10.2025 KUUP Meistarklase: Kafijas ceļojums garšās Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti kafijas pasaulē KUUP meistarklasē Rēzeknē – izgaršo, uzzini un piedzīvo kafijas ceļu no pupiņas līdz tasītei. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.10.2025 - 30.10.2025 Ar klasi uz Rīgas Motormuzeju! Motormuzejs
Katru mācību gadu Rīgas Motormuzejā ciemojas skolēni no visas Latvijas, ar interesi iesaistoties daudzveidīgās izglītojošās nodarbībās. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.10.2025 - 01.11.2025 Spoku vakars Zentenē: Raganu medības Tukuma TIC
Spēles, gardumi un biedējošas aktivitātes, bet pils pagrabs pārvērtīsies par šausmu stāstu un moku rīku valdnieku, atmosfēru papildinās | Skatīt vairāk
Programma "Vesela mugura" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Ja ikdienā veicat fiziski smagu vai sēdošu darbu, ja Jums ir sūdzības par hroniskām muguras sāpēm - šī programma būs piemērota. Mugura pateiks | Skatīt vairāk
no 440 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.02578688sec.