Bērzes pagastā pie Dobeles durvis ver jauna keramikas darbnīca

Šogad Dobeles novada Bērzes pagastā durvis vērusi keramiķes Ievas Jurkas keramikas darbnīca. Māksliniece strādā ar akmensmasu un porcelānu, no kā top skaistas rotas un eleganti trauki.

Keramiķe piedāvā savā darbnīcā iepazīties ar keramiķa darbu, darbarīkiem un materiāliem, kā arī piedāvā vadīt radošās nodarbības apmeklētājiem un grupām (12-20 personām). Pieejams piedāvājums jaunlaulātajiem, darba kolektīviem, ģimenēm un draugu pasākumiem.

Svarīgi atcerēties, ka darbnīcas apmeklējums jāpiesaka iepriekš pa tālr.: +371 28651715 vai e-pastu: ievajurkaceramics@gmail.com

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.01.2026 - 29.01.2026 Ko darīt Ventspilī ziemā? Ventspils TIC
Ziemā Ventspilī iespējams izbaudīt gan mierpilnas nodarbes, gan aktīvu un iedvesmojošu atpūtu. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.01.2026 - 31.01.2026 "BB wakepark" aicina uz slidām Beberliņos Liepājas reģiona TIB
Nedēļas nogalē varēs baudīt vienu no krāšņākajām brīvdabas slidotavām Liepājas pusē. Karostā, gleznainajā Beberliņu ūdenstilpnē atpūtas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.01.2026 - 31.01.2026 Ar VENTIEM uz ūdens piedzīvojumu parku Ventspils TIC
Pelni Ventus un saņem lieliskas atlaides Ventspils tūrisma objektos! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45850396sec.