LATVIJA | Jelgava

Rudens baudĒŠANAS dienas Jelgavas pusē

Rudens baudĒŠANAS dienas Jelgavas pusē

Visi gardēži un ēdiena baudītāji sarosieties, jo “Rudens baudĒŠANA Jelgavas pusē” ir klāt! No 11. līdz 19. oktobrim Jelgavas un Jelgavas novada restorāni un kafejnīcas piedāvās nobaudīt īpašas gardēžu maltītes no rudens veltēm. Deviņu dienu garumā viesus gaidīs 16 restorāni, kafejnīcas, krodziņi un konditorejas, kas, ar vienotu saukli “Apēd rudeni”, būs sarūpējuši jaunas ēdienu variācijas un garšas.

Jelgavā ar rudenīgām maltītēm viesus cienās restorāni “8.stāvs”, “Pilsētas Elpa”, “Chocolate & Pepper”, Grilbārs & restorāns “Parks”, krodziņš “Istaba”, bistro un konditoreja "Silva", kafejnīcas/bārs “Jelgavas Ezītis miglā”, Tējas namiņš "Silva" un Noliktava Nr.2. Savukārt Jelgavas novadā viesus gaidīs restorāni “Agate Hotel”, “Pūteļkrogs”, "Masti Grill&Chill", “Aitiņlauvas”, bārs “Meka”, kafejnīca “Svētes klubs” un Branku Brančotava.

“Rudens baudĒŠANAS” akcija turpinās jau aizsākto tradīciju, piedāvājot iespēju vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem atklāt un no jauna iepazīt Jelgavas un Jelgavas novada ēdināšanas uzņēmumu daudzveidību. Galdā tiks celti īpaši rudenim raksturīgi ēdieni, kuru sastāvdaļas nākušas no zemes, no meža un no ūdens, ļaujot izgaršot līdz šim ikdienas piedāvājumā nebijušus ēdienus. Rudens baudĒŠANAS dienu ēdienkartēs atradīsiet: vēžu salātus ar avokado, paipalu olām, safrāna majonēzi un sarkanajiem ikriem; rudens sēņu krēmzupu ar trifeļu eļļu un drupinātiem lazdu riekstiem; jēra gaļas harčo zupu ar ceptu tortiljas čipsi un kazas sieru; lēni gatavotus liellopa vaigus pasniegtus ar granātābolu – vīna mērci, pastinaka – spinātu biezeni un svaigiem salātiem; jaunlopa gaļas sautējumu ar sezonas dārzeņiem un vietējos mežos lasītām gailenēm; ravioli ar kūpinātu lasi, dillēm un cidonijām; grilētu savvaļas brieža cepeti ar kartupeļu gratēnu un brūkleņu čatniju; šokolādes-ķirbju kūku; meža ogu sorbertu; ābolu un bumbieru tartaleti ar lavandas – vaniļas krēmu; burkānu kūka un daudzus citus gardumus.

Akcijas “Rudens baudĒŠANA Jelgavas pusē” ēdienkartes, kā arī ēdināšanas uzņēmumu darba laiki drīzumā būs pieejami mājaslapā www.visit.jelgava.lv, Visit.Jelgava “Facebook” un “Instagram” profilos, kā arī Jelgavas ēdināšanas un viesmīlības nozares asociācijas “Facebook” profilā Taste Jelgava un asociācijas mājas lapā www.tastejelgava.lv.

No 29. septembra līdz 9. oktobrim "Visit Jelgava" Facebook profilā norisināsies arī konkurss, kurā varēs laimēt iespēju nobaudīt kādu no īpašajiem "baudĒŠANAS" piedāvājumiem.

Viesi aicināti savlaicīgi rezervēt galdiņus ēdināšanas uzņēmumos, lai nodrošinātu iespēju izbaudīt sagatavotos piedāvājumus. Jāuzsver, ka atsevišķi ēdinātāji īpašās maltītes piedāvās noteiktas nedēļas dienas. Branku Brančotava “baudĒŠANAS” viesus gaidīs 18. oktobrī, kafejnīcā “Svētes klubs” piedāvājums būs pieejams no 13. līdz 18. oktobrim, bet Bistro “Silva” – no 13. līdz 17. oktobrim. Kā arī jāņem vērā, ka restorāns “8.stāvs” apmeklētājiem atvērts no otrdienas līdz svētdienai. Noliktava Nr.2 viesus gaidīs no otrdienas līdz sestdienai.

“baudĒŠANAS” dienas Jelgavas pusē norisinās divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Pasākumu organizē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētu, Jelgavas novadu, Jelgavas ēdināšanas un viesmīlības nozares asociāciju un vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.09.2025 - 25.09.2025 KUUP Meistarklase: Kafijas ceļojums garšās Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti kafijas pasaulē KUUP meistarklasē Rēzeknē – izgaršo, uzzini un piedzīvo kafijas ceļu no pupiņas līdz tasītei. | Skatīt vairāk
Latvija
Ideāla vieta Jūsu konferencei Rixwell Elefant Hotel
Ērta atrašanās vieta starp centru un lidostu. Pasākumiem no 1000 € – 10% atlaide. Kafijas pauzes un ēdināšana. Piedāvājums līdz 30.04.2026. | Skatīt vairāk
no 100 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.09.2025 - 20.09.2025 Latgales vēstniecība GORS  Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.09.2025 - 20.09.2025 Piesakies: Autoorientēšanās Bauskas novadā Bauskas TIC
2025. gada 20. septembrī no plkst. 9.00 līdz 13.00 dodies izzinošā un jautrā autoorientēšanās braucienā pa Bauskas novadu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.34614301sec.