Mežaparkā notiks «Rudens kārumu festivāls»

Šosestdien, 2024. gada 14.septembrī, Mežaparkā, Atpūtas alejā (pie Rīgas ZOO), notiks “Rudens kārumu festivāls”. Tajā piedalīsies vairāk nekā 110 vietējie mājražotāji, dizaineri un amatnieki, kā arī būs īpaša street food un kārumu iela.

“Uz festivālu sabrauks mājražotāji no visas Latvijas, kas apmeklētājiem piedāvās mājas kūpinājumus - gaļu un zivtiņas -, svaigi ceptu maizi, dažāda veida sierus, mērces, sukādes, mājas vīnu un sidru.

Ikviens varēs nogaršot tikko vārītus vēžus!” atklāja pasākuma organizatore Maira Ādmine.

Uz street food ielas festivāla apmeklētāju acu priekšā ceps dažnedažādas picas, gatavos latviešu nacionālo ēdienu, vārīs ukraiņu boršču.

Bērniem būs īpaša kārumu iela, kur varēs nobaudīt dažādu augļu burbuļlimonādi, konfektes, zefīru, saldējumu, popkornu, kartupeļu čipsus, cukurvati u.c.

“Mazos apmeklētājus izklaidēs cirka mākslinieki, animatori un retro karuseļi. Dienas garumā darbosies modes stūrītis, kur meitenes un zēni varēs uzlikt tattoo,” turpināja M. Ādmine.

Festivāls notiks no plkst. 11.00 līdz 16.00. Ieeja tajā ir bez maksas!

Pasākumu organizē “My Expo – Svētku tirgus”.

Atgādināsim, ka š.g. jūnijā Mežaparkā tika organizēts “Saldējuma un kārumu festivāls”, kuru apmeklēja vairāk nekā 7 tūkst. vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Valentīndienas vakariņas Nurmuižas pilī! Nurmuižas pils
Aicinām Jūs uz Valentīndienas vakariņām Nurmuižas pils restorānā kopā ar Moet&Chandon šampaniešiem, kokteiļiem un DJ! | Skatīt vairāk
Latvija
Jāņa Streiča gleznu izstāde “Atvasara” Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
No 14.janvāra līdz 2.martam Tornī skatāma izcilā latviešu kino režisora, scenārista un mākslinieka Jāņa Streiča personālizstāde. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.01.2025 - 22.01.2025 Iepazīsti Bauskas novadu gida pavadībā Bauskas TIC
Bauskas novadā katrā apskates objektā iepriekš piesakot tiek nodrošināti gida pakalpojumi (interesēties konkrētā objektā). | Skatīt vairāk
Mūzikls bērniem “Īkstīte” Tukuma TIC
Jāņa Lūsēna un Normunda Beļska mūzikls bērniem “Īkstīte”. Februārī muzikālā pasaka krāšņā un iespaidīgā jauniestudējumā atgriezīsies | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.04077983sec.