«Flixbus» šovasar atklās jaunus ceļojumu galamērķus no Daugavpils un Rīgas [1]

Šovasar tālsatiksmes autobusu operators “FlixBus” iepazīstinās ceļotājus no Latvijas ar jauniem ceļojumu galamērķiem no Rīgas un Daugavpils. Kā norāda uzņēmumā, “FlixBus” maršrutu paplašināšanas mērķis ir padarīt ceļošanu pieejamāku lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju, pievienojot jaunu pieturvietu Latvijā, Daugavpilī. Tāpat, ceļojot no Latvijas, “FlixBus” pievienojis divas jaunas valstis, uz kurām varēs doties ar tiešajiem reisiem - Slovēniju un Ungāriju. Tāpat pievienotas divas jaunas pieturvietas Vācijas dienvidaustrumos un Igaunijā.

Kā informē Mihals Lemans, “FlixBus” rīkotājdirektors Baltijas valstīs, no šī gada jūlija “FlixBus” piedāvās jaunus maršrutus no Rīgas un Daugavpils, autobusiem kursējot septiņas dienas nedēļā. Jaunajos galamērķos tiks iekļauti šādi maršruti: Daugavpils – Varšava – Krakova – Budapešta – Ļubļana; Narva – Tartu – Rīga – Viļņa; Rīga – Narva un Rīga – Varšava – Drēzdene – Minhene.

Iekļaujot jaunos galamērķus, ceļotājiem no Latvijas vasaras sezonā “FlixBus” kopskaitā piedāvās jau vairāk nekā 60 galamērķus.

Turpina Mihals Lemans: “Jaunie tālsatiksmes autobusu maršruti ir daļa no “FlixBus” stratēģijas, lai padarītu ceļojumus pieejamākus un ilgtspējīgākus pēc iespējas lielākam iedzīvotāju skaitam visā Baltijā. Šogad Baltijas valstīs arī esam palielinājuši autobusu skaitu, lai nodrošinātu vēl lielāku pieejamību. Jāņem vērā, ka ceļošana ar “FlixBus” un sabiedriskā transporta izmantošana ir kopumā videi daudz draudzīgāka nekā individuālie braucieni ar automašīnu. Turklāt daudzi “FlixBus” klienti izvēlas ceļot ar autobusu tāpēc, ka ceļotājiem brauciena laikā ir iespēja apmeklēt vairākas vietas. Piemēram, ceļojot uz Slovēnijas galvaspilsētu Ļubļanu, pa ceļam būs iespēja apmeklēt arī Ungāriju un Poliju – priekšrocība, ko, ceļojot ar lidmašīnu, nevar piedāvāt.”

Viņš arī piebilst, ka, piemēram, lidojumu savienojumi uz daudzām Eiropas pilsētām vai nu neeksistē vai daudziem ir pārāk dārgi. Daudzi arī izvairās no lidošanas, jo uzskata, ka šis ceļošanas veids atstāj lielu negatīvu ietekmi uz vidi, bet citi ceļotāji arī baidās no lidošanas.

Pagājušajā gadā gandrīz piektā daļa Eiropas iedzīvotāju sekmēja ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku ceļošanu

Mihals Lemans piebilst, ka ilgtspēja ir “FlixBus” “dzinējspēks”, un uzņēmuma darbība šajā jomā jau otro gadu ir pārskatāma un brīvprātīgi aprakstīta uzņēmuma ESG ziņojumā. “Salīdzinot ar auto un gaisa satiksmi, pērn ar “Flix” pasažieri “ietaupīja” 1,1 miljonu tonnu oglekļa dioksīda. Turklāt 2023. gadā mēs pārvadājām vairāk nekā 81 miljonu pasažieru. Tas nozīmē, ka gandrīz piektā daļa Eiropas iedzīvotāju ir sekmējuši ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku ceļošanu,” norāda M.Lemans.

Viņš atzīmē, ka uzņēmuma ilgtermiņa stratēģiskais mērķis ir pakāpeniski pārveidot uzņēmuma autoparku, lai samazinātu izmešus. “Ņemot vērā klimata pārmaiņu sekas, kuras mēs piedzīvojam jau šobrīd, autobusu parka atjaunošana ir neizbēgama. Mūsu mērķis ir panākt pilnīgu CO2 neitralitāti Eiropā līdz 2040. gadam. Tāpēc mēs šobrīd sadarbojamies ar autobusu ražotājiem un vietējiem partneriem, lai ieviestu jaunas tehnoloģijas. Vienlaikus plānojam līdz 2025. gadam Eiropā ieviest līdz 50 autobusus, kas kursēs ar sašķidrināto dabasgāzi un bio-sašķidrināto dabasgāzi,” saka uzņēmuma rīkotājdirektors Baltijas valstīs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Ollijs 07/02/2024 15:00 Interesanti maršruti.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tukuma novada piekrastes naktsmītnes Tukuma TIC
Te būs saraksts ar naktsmītnēm no Bērzciema līdz pašam Bigauņciemam! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.07.2024 - 19.07.2024 Jelgavas TIC aicina uz vakara pastaigu Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
19.jūlijā pulksten 20 Jelgavas TIC aicina uz neparastu ekskursiju – vakara pastaigu “Jelgavas leģendas un stāsti” ar gidi Inu Jurģi | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.07.2024 - 20.07.2024 Mājas kafejnīca "Lāde" aicina ciemos! Bauskas TIC
Mājas kafejnīca "Lāde" aicina izbaudīt atmosfēru aizvadītā gadsimta noskaņās - gan telpās, gan ēdienkartē. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2024 - 19.07.2024 Svētku centrālā skatuve BRĪVĪBAS LAUKUMĀ Tukuma TIC
Tukuma svētku skaļā atklāšana notiks piektdienas - 19.jūlija vakarā no pulksten 19:00 pašā pilsētas centrā - Brīvības laukumā, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49945903sec.