Paziņo, cik lielveikalos Lietuvā pārbaudīs «iespēju pasi»

Ar 13. septembri dzīve nevakcinētajiem kļūs daudz grūtāka Lietuvā – viens no ierobežojumiem tiem, kuri nevarēs uzrādīt “iespēju” pasi jeb apliecinājumu, ka persona ir pilnībā vakcinēta pret Covid-19 vai arī to pārslimojusi, nebūs iespējams arī iepirkties lielveikalos.

Ziņots, ka 158 tirdzniecības centros Lietuvā tiks pārbaudītas “iespēju pases”. Tiesa gan, pagaidām nav skaidrs, vai šīm pārbaudēm būs jāalgo papildus darbaspēks.

Turpmāk lielveikalos, kuru platība pārsniedz 1500 kvadrātmetru, vairs nevarēs iepirkties cilvēki bez “iespēju pases”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Mājas kafejnīcu dienas Valmieras novada Tūrisma pārvalde
2. un 3. augustā Valmieras novads iemirdzēsies viesmīlībā, gardēžu priekos un vasaras burvībā, sagaidot ikgadējās Mājas kafejnīcu dienas. Aicinām! | Skatīt vairāk
Dinaburgas pilsdrupas un pils makets TAKA
Dinaburgas pili Naujenes pilskalna vietā 1275. gadā uzcēla Livonijas ordeņa mestrs Raceburgas Ernests. Mūsdienās ir saglabājušās pils drupas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.41388392sec.