Aprīļa trešās nedēļas nogales pasākumi Tukuma pusē

No piektdienas līdz svētdienai gaidīsim tevi Tukuma pusē uz koncertiem, teātra izrādēm, radošajām meistarklasēm un citiem aizraujošiem notikumiem.

Neatkarīgi no tā, vai esi mūzikas mīļotājs, teātra entuziasts vai vienkārši meklē jaunus piedzīvojumus, šī nedēļas nogale būs piemērota tev. Aicini līdzi ģimeni un draugus!

Izziņas pasākumi skolēniem

18. aprīlī Jaunmoku pils aicina skolēnus uz ikgadējo Putnu dienu. No plkst. 10.00 dabas izzinātājiem būs iespēja vērot putnus pils parkā, klausīties interesantus ornitologu stāstus par tiem, kā arī pašiem izgatavot putnu būrus. Kā pareizi vērot putnus, praktiskā nodarbībā Jaunmoku pils parkā iemācīs ornitologi Kaspars Funts un Dmitrijs Boiko. Ar dažādajām Putnu dienas aktivitātēm iepazīties var www.jaunmokupils.lv. Adrese: Jaunmoku pils, Rīgas - Ventspils šosejas 75km, Tumes pagasts, Tukuma novads.

Biedrība “Piekrastes Konvents” sadarbībā ar Tukuma 3. pamatskolu 19. aprīlī Tukumā aicina visus vidusskolu jauniešus piedalīties pasākumā “Zaļa un digitāla”. Informācija un pieteikšanās šeit - https://ej.uz/zalidigitali . Pasākuma gaitā jaunieši varēs iepazīties ar jauniešu kustībām Eiropā un uzzināt vairāk par Eiropas Komisijas nākotnes prioritātēm - Eiropas Zaļais Kurss un Digitālam laikmetam gatava Eiropa. Adrese: Tukuma 3.pamatskola, Lielā iela 18, Tukums, Tukuma pilsēta, Tukuma novads.

Sarunas un joki

Pēc pagājušā gada pavasara veiksmīgās pasākumu sērijas “Ufo, izstāsti kādu joku”, arī šogad aprīlī - joku mēnesī Ufo dosies ciemos pie skatītājiem ar jautriem stāstiem, jocīgām dziesmām un visādām izdarībām. Ja meklē iespēju aizmirst ikdienas rūpes, nāc 18.aprīlī pulksten 19:00 uz Kandavas kultūras namu! Biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.​​ Adrese: Kandavas kultūras nams, Lielā iela 28, Kandava.

20. aprīlī pulksten 19:00 Kandavas Vīna namā būs sirsnīgs un pozitīvs sarunu vakars ar rakstnieci, kino producenti Leldi Kovaļovu un kino aktieri Andri Daugaviņu par daudzsēriju filmu "Nelūgtie viesi", kuriozām situācijām no uzņemšanas laukuma, radošumu un iedvesmu. Dalības maksa 7 EUR. Vietas rezervācija pa tālruni 26593861. Adrese: Kandavas vīna nams, Ūdens iela 2, Kandava, Tukuma novads.

Radošās nodarbes un meistarklases

“Satiec savu meistaru” ietvaros 19. aprīlī no pulksten 13.00 Jaunpils vidusskolā būs radošā tikšanās ar stāstnieci Līgu Reiteri "Senās skolas stāsts". Bet 20. aprīlī no pulksten 11.00 līdz 14.00 Jaunpils Amatu mājā iecerēta tikšanās un radoša darbošanās keramikā ar Velgu Melni. Savukārt 21. aprīlī no pulksten 11.00 līdz 14.00 Jaunpils Amatu mājā būs nodarbība  "Zīļu vainagu gatavošanas pamati". Nodarbību vadīs Antra Kārkla. Pieteikšanās, informācija, rakstot uz e-pastu velga_pavlovska@inbox.lv vai zvanot uz tālruni 28301408 (Velga Pavlovska). Adrese: Jaunpils Amatu māja, Jaunpils, Tukuma novads.

20. aprīlī plkst. 15.00 Džūkstes Kultūras namā radošā darbnīca, kurā būs iespēja izveidot saules ķērāju – saules zaķu māju! Dalības maksa 7 EUR, materiāli ir iekļauti cenā. Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu dzuksteskultura@gmail.com vai zvanot uz tālruni 27231136. Adrese: Džūkstes Biedrību nams, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Teātra izrādes

19. aprīlī pulksten 19.00 Slampes Kultūras pilī būs skatāma režisora Dž. Dž. Džilindžera skumjā komēdija Liepājas Teātra viesizrāde “Līnenas Skaistumkaraliene”. Izrāde paredzēta pieaugušo auditorijai. Biļetes: 20, 22, 24 EUR. Biļetes iespējams iegādāties gan www.bilesuparadize.lv, gan Slampes Kultūras pils kasē. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads.
Bet jau 20. aprīlī pulksten 19.00 būs skatāma Slampes Kultūras pils amatierteātra “Spārni” pirmizrāde "Šauj viņu nost". Ieeja bezmaksas. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads.

Aktīviem talkot gribētājiem

Pievienojies un radi Tukku Magi! 20. aprīlī aktīvie tukumnieki  un viesi aicināti uz Tukku Magi pagalma sakopšanas talku no pulksten 9:00 Pasta ielā 26 Tukumā, lai kopīgiem spēkiem sagrābtu lapas, salasītu zarus un pēcāk kopīgi baudītu autentisku ukraiņu boršču! Ņem līdzi grābekli, cimdus, labu omu un draugus! Adrese: Pasta iela 26, Tukums.

Mūzikas baudīšana iespējas

20.aprīlī pulksten 11:00 Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijā būs koru skate. Kā zināms, Tukuma novada amatierkolektīvi aktīvi gatavojas lieluzvedumam "Precību tirgus atkal Tukumā", ko baudīsim pašā vasaras viducī. Skatē piedalīsies 13 novada koru kolektīvi. Adrese: Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija, J. Raiņa iela 3, Tukums.

60 gadu jubileju svin populārais mūziķis un vairāku muzikālo projektu un grupu dalībnieks Ingus Ulmanis. Par godu jubilejai viņš viesosies arī Tukuma pilsētas Kultūras namā 20.aprīlī, kur viņa koncertu pulksten 18:00 būs iespēja baudīt arī tev! Ieeja 12; 15; 20 un 25 EUR. Biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā. Vairāk informācijas www.tukumakn.lv. Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums.

20. aprīlī pulksten 18.00 Jaunpils kultūras centrā Jaunpils Jauktā Kora simtgades jubilejas koncerts. Ieeja bez maksas. Adrese: Jaunpils pils, Baznīcas iela, Jaunpils, Tukuma novads.

Bet 20. aprīlī no pulksten 22.00 Džūkstes Kultūras namā Pavasara balle ar “Dialogs trijatā”. Galdiņu rezervācija pa tālruni 27231136 līdz 15. aprīlim. Biļešu iepriekšpārdošana Džūkstes Kultūras namā 8 EUR, pasākuma dienā 10 EUR vai bezrindas.lv. Adrese: Džūkstes Biedrību nams, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Pasākums gardēžiem un ēst gatavotājiem

Aicinām uz fermentēšanas meistarklasi kopā ar burvīgo Magoni Boleiko 20.aprīlī, pulksten 14:00 Vānes Radošajā mājā “Smilgāji”. “Smilgāju” glāžšķūnī būs iespēja apgūt fermentēšanas pamatus, degustēt dažādus fermentētus gardumus (kvasu, dažādus sakņu salātus, dārzeņus un citus labumus), iegūt dažādas receptes un arī baktērijas startam(lūdzam paņemt līdz mazas burciņas), kā arī iedvesmoties veselīgam dzīvesveidam! Varēs nogaršot arī “Smilgāju” tradicionālo sodas maizīti un palutināt sevi ar smiltsērkšķu dzērienu vai kafiju. Dalība meistarklasē - 28 EUR. Pieteikšanās pa tālruni 26460588. Adrese: "Smilgāji", Vānes pagasts, Tukuma novads.

Pasākums sporta entuziastiem

Kandavas un pagastu apvienība ar prieku aicina visus Kandavas un pagastu sportistus, sporta entuziastus un atbalstītājus uz gaidāmo sporta entuziastu vakaru, kas notiks 20. aprīlī plkst. 19:00 Kandavas kultūras namā. Dalības maksa pasākumā ir 15 EUR. Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu liga.supstika@tukums.lv vai zvanot pa tālruni 26451427. Vairāk informācijas www.kandava.lv. Adrese: Kandavas kultūras nams, Lielā iela 28, Kandava.

Tirdziņš Vānes pagastā

Noslēdz nedēļu ar iepirkšanos tirdziņā 21. aprīlī no pulksten 11.00 līdz 15.00 laukumā pie Vānes kultūras nama. Tirgotāji aicināti pieteikties, zvanot 29482777. Adrese: Vānes kultūras nams, "Gaismiņas", Vāne, Vānes pagasts, Tukuma novads.

Priecīgu nedēļas nogali Tukuma pusē!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.07.2024 - 27.07.2024 Naktsmītnes Zemgalē mierpilnai atpūtai  Zemgales Tūrisma asociācija
Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko naktsmītni ceļojot pa Zemgali | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.07.2024 - 26.07.2024 Apmeklē mājas kafejnīcas! Aizkraukles novada TIC
Apmeklē mājas kafejnīcas Vidusdaugavā - baudi 23 mājas kafejnīcu piedāvājumu Aizkrauklē, Skrīveros, Jaunjelgavā, Pļaviņās un Koknesē! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.07.2024 - 28.07.2024 Mājas kafejnīcu dienas tūrisma maršruti! Bauskas TIC
Dodoties uz kādu no Mājas kafejnīcām, ieplāno arī apskates objekta apmeklējumu! Apskati praktisku karti! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2024 - 27.07.2024 Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024 Bauskas TIC
27.-28. jūlijā norisināsies vasaras baudpilnais pasākums - Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::4.30868721sec.