Ko darīt, ja streiko aviokompānijas darbinieki

Vācijas nacionālās aviokompānijas "Lufthansa" stjuarti 2012. gada 4. septembrī rīko jaunu streiku Frankfurtes un Berlīnes Tēgeles lidostās. Mediji jau ziņojuši, ka piektdien, 31. augustā, notika pirmais streiks un tā dēļ "Lufthansa" atcēla 190 no 360 reisiem. Stjuartu arodbiedrība UFO brīdināja, ka otrdien rīkotais streiks vairāk ietekmēs gaisa satiksmi nekā piektdien notikušais. Ko šādās situācijās darīt klientiem, ja kas tāds notiek jebkurā no aviokompānijām, ar kuru saistīts plānotais ceļojums?

Gan Eiropas Patērētāju informēšanas centrs (ECC – Latvia), gan tūrisma firmas iesaka obligāti sekot līdzi visiem kompānijas paziņojumiem interneta vietnē, medijos, presē, lai saņemtu jaunāko informāciju par notikumu attīstību. Lidsabiedrību noteikumu protokoli ir dažādi, taču ir gadījumi, kad pasažieri var prasīt aviokompānijai veikt maršruta un biļešu pārrezervāciju uz citiem pēc iespējas tuvākiem reisiem. Tas jānoskaidro jau laikus.

Tūrisma firmas Star Tours komercdirektore Ināra Ozola uzsver, ka drošāk tomēr biļetes iegādāties aģentūrās, nevis internetā. "Tad par Jūsu ceļojuma drošību un izmaiņām vienmēr kāds rūpēsies, sekos līdzi un informēs par jaunumiem. Līdz ar to būs daudz lielāka iespēja rast risinājumu – nomainīt aviokompāniju, mainīt datumu. Ja tomēr nav nekādu iespēju veikt pārrezervāciju, aģentūras vienmēr nāks pretī un rūpēsies par to, lai izdevīgāk veiktu jaunu rezervāciju vai nezaudētu ieplānotā atvaļinājuma dienas."

Patērētāji, kuriem radušies jautājumi par savām aviopasažieru tiesībām aviokompānijas darbinieku streika gadījumā, laipni aicināti vērsties Eiropas Patērētāju informēšanas centrā:

• zvanot pa tālruni 67388625
• rakstot e – pastu uz info@ecclatvia.lv
• sazināties izmantojot www.ecclatvia.lv


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.05.2025 - 17.05.2025 Latvijas vīndaru svētki Rundāles pilī Bauskas TIC
17. maijā Rundāles pils goda pagalmā notiks pirmie Latvijas vīndaru svētki Zemgalē. | Skatīt vairāk
Latvija
"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's" Jēkabpils novada TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā | Skatīt vairāk
Katrīna Dimanta Ceplī  Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija! | Skatīt vairāk
"Muzeju nakts 2025" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.30502295sec.