AKCIJAS & SVĒTKI | BALTTOUR 2024

Jaunākās ceļošanas iespējas atklāj tūrisma izstādē «Balttour 2024»

Jau 2024. gada 2.–4. februārī Ķīpsalā notiks Baltijas vadošā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2024”, kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas un īpašos piedāvājumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās teju 300 tūrisma uzņēmumu. Ieplāno “Balttour 2024” apmeklējumu arī tu!

“Balttour” 30 gadu zīmē

1994. gadā Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) noorganizēja pirmo starptautisku tūrisma izstādi-gadatirgu, kas norisinājās Rīgas Kinostudijas telpās, un drīz vien tā kļuva par lielāko Baltijā. Pasākuma nodrošināšana tika uzticēta tagadējam Latvijas izstāžu biznesa tēvam Viesturam Tīlem, un, zīmīgi, tieši tas uzskatāms par Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 dzimšanas brīdi. Jau 30 gadus nemainīgi izstāde ir pazīstama ar nosaukumu “Balttour”, un šo gadu laikā tā ir kļuvusi gan par atzītu nozares profesionāļu tikšanās vietu, gan par Baltijas ceļotāju gaidītu notikumu, gan par tūrisma svētkiem.

Ceļojumu gadatirgus

Šogad “Balttour” apmeklētājus iepazīt tuvākas un tālākas zemes aicinās teju 300 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Albānijas, Gruzijas, Itālijas, Melnkalnes, Kipras, Spānijas, Slovākijas, Ukrainas, Ungārijas, Vācijas un citām valstīm. Latvijas vadošie tūroperatori – “Tez Tour”, “Novatours”, tūrisma aģentūras “Estravel”, “Nikos Travel”, “Interlux Travel” un daudzi citi – priecēs ar īpaši izdevīgiem ceļazīmju, naktsmītņu un ceļojumu piedāvājumiem. Ceļotmīļi varēs izvēlēties piedāvājumus uz tādām eksotiskām zemēm kā Indonēzija, Taizeme un Austrālija, iegādāties ceļojumus uz joprojām populāriem galamērķiem – Turciju, Ēģipti, Spāniju un Grieķiju, ieplānot kruīzu pa Vidusjūru kopā ar “Cruiselines Travel Agency” vai Baltijas jūru ar “Viking Line”. Protams, izstāde neizpaliks bez “airBaltic” “ķirsīšiem” – izdevīgām cenām lidojumiem uz iecienītiem galamērķiem!

Apceļo Latviju!

Pastaigu takas un skatu torņi, viesnīcas un viesu mājas, velo un laivošanas maršruti, vecpilsētas un parki, pilis un muižas, dabas parki un muzeji, gastronomiskā tūrisma galamērķi… – visi Latvijas novadi – Kurzeme, Zemgale, Vidzeme un Latgale – izstādē prezentēs savu aktuālo tūrisma piedāvājumu. Ikviens varēs atrast tieši sev vispiemērotāko! 

Latgales ekspozīcijā varēs uzzināt gan par vienu no Latvijas garākajiem velomaršrutiem “EuroVelo 11”, gan par 1107 km garo pārgājienu maršrutu “Ezertaka”, gan arī ceļotāju iemīļoto Daugavpils Marka Rotko mākslas centru. Kā ierasts, latgalieši aicinās nogaršot gastronomiskos labumus un leposies ar amatnieku veikumu. Interesanti būs arī pašiem mazākajiem izstādes apmeklētājiem – 4. februārī Latgales stendā bērni meistaros atslēgu piekariņus un sapņu ķērājus.

Vidzemi spilgti pārstāvēs Smiltenes novads, lepojoties ar garšas ceļojumiem, sakrālā mantojuma vietām un labjūtes piedāvājumiem. Interesenti varēs uzzināt par lielākajiem pasākumiem, tematiskajiem maršrutiem, idejām vienas vai divu dienu ceļojumiem. Iegriežoties Smiltenes novada stendā, ceļotājus aicinās nobaudīt dažādas novada garšas, kuras ikdienā var “sastapt” no Raunas līdz pat Apei! Savukārt Madonas ekspozīcijā pastāstīs par aktuālo Madonā, Ērgļos, Cesvainē un Lubānā. 2. februārī dabas gidi “Balttour 2024” apmeklētājus iepazīstinās ar zvēru skaņām, bet “Lubānas vīnotavas” saimnieks cienās ar mājās gatavotu vīnu.

Interesenti Ķīpsalā varēs iepazīt “Bānīša zemi” – Gulbenes un Alūksnes novadus, vietu, kur rodams Baltijā vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu vilciens – Gulbenes-Alūksnes bānītis. Alūksnieši aicinās apmeklēt aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene”, gulbenieši – doties pa baronu un muižkungu pēdām. Abu novadu tūrisma speciālisti piedāvās idejas aizraujošiem pārgājieniem, velobraucieniem, garšas ceļojumiem, kā arī lieliskiem pasākumiem visos gadalaikos. Savukārt Limbažu novada stendā varēs satikt Sudraba cilvēku no “Dzīvā sudraba muzeja”, piedalīties aktivitātē “Noslēpumainā kaste” un iegūt “Ceļotāja pasi”.

Kurzemnieki aicinās ciemos, lai baudītu plašo kultūras programmu koncertzālē “Latvija”, dotos uz Ventspils zinātnes centru “Vizum”, iepazītos ar jaunajiem un topošajiem tūrisma objektiem un saņemtu Ventspils īpašo naudu – Ventus. Aktīvās atpūtas cienītājus īpaši uzrunās Ventspils Piedzīvojumu parks, kura piedāvājumā ir gan slēpošanas kalns, gan ūdens piedzīvojumu parks. Savukārt Kandavas Vīna nams kopā ar zemnieku saimniecību “Birznieki" aizvedīs “Kandavas garšu ceļojumā” tepat Ķīpsalā.

Zemgali izstādē pārstāvēs Bauskas un Aizkraukles novadi. Izstādes apmeklētājus aicinās paviesoties Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā un Ērberģes muižā, kuras teritoriju rotā vairāk nekā 300 gadus vecs ozols.
“Balttour 2024” būs arī Latvijas novadu amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kur sirsnīgā atmosfērā varēs degustēt un iegādāties dažnedažādus labumus.

Pierīgas tūrisma iespējas

Lai atpūtas ceļojums vai biznesa brauciens Pierīgā būtu vieglāk saplānojams, izstādē tiks prezentēta Pierīgas tūrisma veicinošā zīmola “EXIT RĪGA” jaunā aplikācija, kurā pieejama informācija par vairāk nekā 2000 tūrisma objektiem. “Balttour” apmeklētāji varēs piedalīties viktorīnā par tūrisma vietām Pierīgā un interaktīvā spēlē “Atrodi mūsējo!”, kā arī izmēģināt aplikāciju, atzīmējot savus favorītus Mārupē, Olainē, Ķekavā, Ādažos, Ropažos un Salaspilī.

Latvijas pilis un muižas vienuviet

Pēc ilgāka pārtraukuma izstādē “Balttour” ar vērienu atgriežas Latvijas Piļu un muižu asociācija, kas aicinās ielūkoties pagātnē un sajust piļu, muižu noskaņu. Interesenti Ķīpsalā varēs iepazīties ar 100 piļu un muižu piedāvājumu. Jau pirmajā izstādes dienā – 2. februārī varēs apskatīt 18. gadsimta rokoko stila tērpus no Lielplatones muižas, 3. februārī – 19. gadsimta bīdermeiera tērpus no Svitenes pils, savukārt 4. februārī bērnus priecēs Cesvaines pils atraktīvais vilks. Svētku sajūtu papildinās “Valmiermuižas alus”.

Lietuvas un Igaunijas tūrisma pērles

Arī lietuvieši un igauņi ir nopietni gatavojušies jaunajai tūrisma sezonai un izstādē prezentēs aizraujošākos un aktuālākos tūrisma galamērķus. “Balttour 2024” varēs uzzināt par Latvijas tūristu iemīļoto muižu Lietuvā – “Pakrojas muiža”, kas slavena ar ziedu festivāliem, – jaunāko piedāvājumu. Savukārt saldumu cienītājus noteikti uzrunās “Rūtas” šokolādes muzeja ekspozīcija, kurā varēs iepazīt ne tikai saldumu fabrikas vēsturi, bet arī uzzināt par šokolādes noslēpumiem un šokolādes darbnīcām.

Tiem, kuri plāno doties uz Igauniju, noteikti jāapmeklē “Visit Narva” stendu. Narva ir ne tikai pilsēta, kas iedvesmo ar savu unikālo kultūras sajaukumu, neticamo vēsturi un elpu aizraujošo dabu, bet ir arī lieliska vieta gardēžiem. Interesenti varēs uzzināt par pilsētu Igaunijas ziemeļos – Rakveri, kurā ir iespaidīgas 13. gadsimta pilsdrupas, moderns pilsētas laukums un lieliski pankmūzikas pasākumi.

Spa atpūta

Izstādē spa cienītāji varēs uzzināt aktuālo par spa piedāvājumiem, iegūt īpašas atlaides pakalpojumiem un konsultēties ar speciālistiem par piemērotāko ārstniecības, labjūtības veicināšanas vai atpūtas programmu. Lieliskus piedāvājumus ir sarūpējusi “Baltic Beach Hotel”, “Hotel Jūrmala SPA”, “SemaraH Hotel Lielupe Spa & Conferences”. Izdevīgi un daudzveidīgi piedāvājumi būs arī no kaimiņvalstu populārākajiem spa centriem: “Narva-Jõesuu Medical Spa”, “Eglės sanatorija” ,“UPA Medical SPA”, “Vytautas Mineral SPA” un citi.

Pasākumi tūrisma profesionāļiem

“Balttour 2024” oficiālā atklāšanas ceremonija notiks 2. februārī plkst. 11.00 uz Galvenās skatuves. Uzreiz pēc tam notiks Latvijas tūrisma nozarei svarīgākā apbalvošanas ceremonija “Gada cilvēks tūrismā 2023”. Vēl pirmajā izstādes dienā norisināsies “airBaltic” jauno galamērķu prezentācija, Latvijas tūrisma piedāvājuma prezentācija, kā arī uzņēmēju un ārvalstu prioritāro tirgu tūrisma operatoru kontaktbirža. Detalizētu “Balttour 2024” pasākumu programmu skati: www.balttour.lv/program.php#events

Izstādi organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko līdzi jaunumiem: www.facebook.com/balttour un www.instagram.com/balttour/

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6 EUR
Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem – 5 EUR (uzrādot apliecību)
Ģimenes biļete (2+1 / 1+2) – 12 EUR
vairāk bērnu – 2 EUR par katru
Bērniem līdz 7 g. v. – bez maksas!
PRO biļete (profesionālajam apmeklētājam) – 15 EUR
Nestāvi rindā – pērc biļeti internetā: www.balttour.lv/visit.php
Autostāvvieta – 5 EUR
Darba laiks:
Profesionāļu laiks: 2. februārī 10.00–13.00
2. februārī 13.00–18.00
3. februārī 10.00–18.00
4. februārī 10.00–17.00

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.07.2024 - 20.07.2024 Dzīvās mūzikas koncerts Valmiermuižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
19. jūlijā plkst. 20.00 Valmiermuižas alus dārzā dzīvās mūzikas koncerts – JUUK un Aptiekas bēru ansamblis. | Skatīt vairāk
Ērenpreiss ieripo Mazsalacā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 18. jūlija līdz 20. jūlijam Mazsalacā ikviens aicināts uz „Ērenpreiss ieripo Mazsalacā” kopā būšanu, pastaigām, izzināšanu un kopā | Skatīt vairāk
Džerbas sala - Vai Tu zini, kur tā ir? Estravel Latvia
Vai zini, cik skaista ir tā? // 7 naktis, viss iekļauts, lidojums no Minhenes // Pagarini vasaru! | Skatīt vairāk
no 582 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2024 - 19.07.2024 Egejas jūras dimants 𝐓𝐀𝐒𝐀! Latvia Tours
Salas galvenie apskates objekti ir tās dabas skaistums, pludmales, ciemati un vēsturiskie apskates objekti. | Skatīt vairāk
no 459.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17840695sec.