Notiks pasākums «Abavas upe kā dabas vērtība»

22. oktobrī 11.00 Abavas ielejas attīstības centrs aicina ikvienu interesentu un Abavas senlejas patriotu uz pasākumu „Upju diena” viesnīcā „Kandava”, Sabiles ielā 3, Kandavā.

Upju dienas īpašie viesi būs Māris Olte – dabas pētnieks un Linda Uzule – saldūdens biotopu eksperte, kas piedalījusies dabas parka „Abavas senleja” Dabas aizsardzības plāna izstrādē un iepazinusi saldūdeņus dabas parka teritorijā.

Cik tīras ir mūsu upes, purvi, strauti un avoti, kas tur dzīvo un kā draudzīgi sadzīvot – to jautāsim ekspertiem.
Dalība pasākumā bez maksas. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās. Vairāk informācija pa tālr. 28396830.

Projekta „Mūsu mājas dabas parks” mērķis ir sabiedrības izpratnes veidošana par Abavas senlejas ainaviskām, vēsturiskām un dabas vērtībām, kad notiek divu īpaši aizsargājamo teritoriju pārklāšanās – dabas parks Abavas senleja un kultūrvēsturiskā teritorija Abavas ieleja.

Projekts „Mūsu mājas dabas parks” turpina biedrības „Abavas ielejas attīstības centrs” 2014. un 2015. gadā aizsākto pasākumu tradīciju – organizēt seminārus, brīvā dabā pieaicinot vides gidus vai vides ekspertus, kas saistošā veidā iepazīstina ar Abavas senlejas dabas parka bioloģisko daudzveidību. Pasākumu dalībnieki ir dažāda vecumu un dzimuma cilvēki – biedrības biedri, zemju īpašnieki, pašvaldības iestāžu darbinieki, teritorijas pilsētu un ciematu iedzīvotāji, skolēni un vides speciālisti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.11.2025 - 14.11.2025 Spāņu garīgā mūzika Bauskas pils velvēs Bauskas TIC
Bauskas pils muzejs aicina uz mediatīvu garīgās mūzikas koncertu sveču gaismā pils velvēs. | Skatīt vairāk
Latvija
Iekštelpu aktivitātes Jēkabpilī un novadā Jēkabpils novada TIC
Ko darīt Jēkabpilī un novadā, kad laikapstākļi aiz loga nelutina? Dodies uz muzejiem, pilīm, kartingu vai ledus halli, izstādēm, pasākumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.10.2025 - 12.11.2025 Steiku meistarklase Mazmežotnes muižā Bauskas TIC
Dodies steiku garšas ceļojumā kopā ar steiku ekspertiem Sandiju Zandersonu un “Meat Me” dibinātāju Jāni Ozolu. Neaizmirstams piedzīvojums | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Dobeles novada TIC
,


Rēzeknes pilsētas TIC
,


Atpūtas komplekss “Miķelis”
,


Skrundas muiža
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.36887813sec.