Bauskā tiks dots oficiāls starts Latvijas pierobežas ceļošanas akcijai «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!»

Šī gada 6.maijā Bauskas rātsnamā plkst. 11.00 ar Bauskas pils seno deju grupas "Galms" priekšnesumu, maršruta bukleta prezentāciju, ekskursiju rātsnamā tiks dots oficiāls starts Latvijas pierobežā vēl nebijušai ceļošanas akcijai "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!", kuras mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt ar šo teritoriju tūrisma objektiem un pasākumiem.

Šo akciju organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas rajona pašvaldības Lietuvā.  Izdotajā maršruta brošūrā pieejama informācija par 42 apskates vietām un pasākumiem. Tiem, kuriem patīk spēles elements saņemot zīmogu akcijas vietās un iesniedzot akcijas kartes Bauskas, Biržu, Pakrojas vai Pasvales TIC līdz 15.septembrim, būs iespēja pretendēt uz kādu no 13 balvām.

6 (seši) dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vismaz 7 (septiņus) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā pa vienam), varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas.

3 (trīs) Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 7 (septiņus) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā vienu) un visvairāk akcijas objektu Lietuvā, varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales un Pakrojas rajona pašvaldībām.

4 (četri) Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 7 (septiņus) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā vienu) un visvairāk akcijas objektu Latvijā, varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 30.septembrī Biržos, līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu  un atzīmējot starptautisko tūrisma dienu, kuras 2017.gada tēma ir ilgtspējīga tūrisma attīstība.

Sīkāka informācija par akciju atrodama www.visit.bauska.lv un https://www.facebook.com/kaiminizemgale

Atklāšanas pasākumam, lūdzu,  pieteikties iepriekš pa tālruni 63923797 līdz 3.maijam!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vasaras saulgrieži Lēdurgā Siguldas novada TIC
Jāņi no saules rieta līdz lēktam, izbaudot zāļu burvību un uguns spēku uz zemes, gaisā un ūdenī | Skatīt vairāk
Nebeidzama VASARA ar Club Med Estravel Latvia
Club Med Akcijas laikā piedāvājam iespēju iegādāties savu sapņu ceļojumu 2026. gada VASARAI un RUDENIM, ietaupot līdz pat 20%! | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Markovas pilskalns un izziņas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns, Putānu strauts,Putānu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13686299sec.