Muzeju nakts laikā visas vilcienu biļetes būs uz pusi lētākas

19. maijā, Muzeju naktī, no plkst. 18:00 līdz pusnaktij visām vienreizējām vilcienu biļetēm tiek piešķirta 50% atlaide.

Biļetes ar atlaidi iespējams iegādāties biļešu kasēs. Gadījumā, ja tā konkrētajā stacijā ir slēgta, biļete ar atlaidi tiks piedāvāta vilcienā. Tāpat ērti var nopirkt e-biļeti mūsu mājaslapā vai mobilajā lietotnē – vilcienu kustības sarakstā šie reisi ir atzīmēti ar īpašu simbolu.

Muzeju nakts ir kļuvusi par tradicionālu pasākumu, kas pulcē daudzus tūkstošus apmeklētāju visos Latvijas muzejos. Šī gada 19. maija vakarā starptautiskās akcijas “Muzeju nakts”, kuras tēma Latvijas simtgadē ir “Šūpulis”, lai godinātu šūpuļu darinātājus, sargātājus un šūpotājus, viesiem savas durvis bez ieejas maksas vērs vairāk nekā 200 muzeju.

50% atlaide vienreizējām braukšanas biļetēm tiek piešķirta jau trešo gadu. Aicinām pasažierus izmantot šo piedāvājumu un apmeklēt muzejus tieši ar vilcienu. Lai patīkami šūpīgs brauciens!

Plašāk par pasākumu šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
airBaltic ķiršu cenas atgriežas! SKY24.LV
Vairāk kā 60 galamērķi // ceļo: no 13.04. - 25.10.2026. // pārdošanā: līdz 02.04. | Skatīt vairāk
no 79 EUR
Markovas pilskalns un izziņas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns, Putānu strauts,Putānu | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.03.2026 - 22.03.2026 “Zeimuļs” – arhitektūras brīnums Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Iepazīsti futūristisku arhitektūras brīnumu Latgalē – “Zeimuļs” ar zaļajiem jumtiem un torņiem kā divi milzu zīmuļi! + Aizraujošs skats no | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23148894sec.