Mudina neaizmirst par notiekošo tūrisma akciju “Apceļo Vidzemes šosejas pieturas”

Otro gadu tiek organizēta tūrisma akcija “Apceļo Vidzemes šosejas pieturas”, kas pagājušajā tūrisma sezonā ieguva lielu piekrišanu. 2017. gadā akcijā piedalījās vairāk kā 160 fotogrāfijas. Tūrisma akcija tapusi, sadarbojoties četru novadu pašvaldībām. Ar tās palīdzību iecerēts popularizēt pašvaldību sadarbības projekta "Vidzemes šosejas pieturas" teritorijas un to apskates objektus.

Tūrisma akcijas mērķis ir ieinteresēt Latvijas apceļotājus apmeklēt četru novadu – Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes – teritoriju jaunākos, mazāk zināmos, kā arī jau pazīstamos tūrisma objektus. Šogad akcijā no katras pašvaldības tiek izceltas trīs apskates vietas. Raunas novadā  - Tanīsa kalns, Raunas Staburags un Brīvības piemineklis. Smiltenes novadā – Mēru muiža, atpūtas kompleks “Trīssaliņas” un Krāsainie velosipēdi Smiltenē. Apes novadā – Sikšņu slēgums, Gaujienas dabas taka un Logs uz Dižvītolu Vaidavas dabas takā. Alūksnes novadā – Kalncempju pagasta V.Ķirpja Ates muzejs, Skatu tornis un Alūksnes pilssalas promenāde.

Piedalīties akcijā var ikviens, kuram ir konts sociālajā tīklā facebook.com un ierīce ar ko uzņemt foto. Uzņemot fotogrāfiju pie kāda no akcijas objektiem, akcijas dalībniekiem tā ir jāievieto savā profilā un jāpievieno tēmturis #vidzemespieturas. Piedaloties akcijā galvenais atcerēties, lai konkrētais facebook.com profils vai ievietotā bilde ir publiski redzama visiem. Ar akcijas nolikumu var iepazīties visu projektā iesaistīto pašvaldību mājaslapās vai “Vidzemes šosejas pieturas” facebook.com kontā.

Pirmo trīs vietu ieguvēji ar skaistākajām bildēm saņems īpaša dizaina ceļojuma koferus. Papildus tiks noteiktas arī novadu simpātijas balvas.

''Vidzemes šosejas pieturas'' ir četru Latvijas pašvaldību – Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes, sadarbības projekts, kas izveidots ar mērķi atklāt sabiedrībai šo novadu pievilcību, iespējas un piedāvājumus. Sadarbības projekts ļauj vienkopus izcelt katra novada skaistākās vietas un lietas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.05.2025 - 31.05.2025 Arābijas kruīzs - AAE, Omāna, Katara Latvia Tours
Dodies aizraujošā ceļojumā Arābijas burvībā – kruīzs cauri AAE, Omānai un Katarai! Katru nedēļu jauns piedzīvojums Tuvajos Austrumos | Skatīt vairāk
no 639 EUR
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Viesnīca “Sventes muiža” TAKA
Viesnīca piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu, smēķēšanas salonu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu. | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Gēteborgā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 2 naktis viesnīcā, brokastis, ieejas biļete World of Volvo muzejā | Skatīt vairāk
no 256 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::9.09716606sec.